OSTROŁĘKA REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO

tel.  603 501 605

Zamawianie usług i informacje
Twoje auto będzie sprawne w ciągu kilku godzin
Poniedziałek - piątek 8-18 
soboty 10 - 14, niedziela nieczynne
Koło dwumasowe jak nowe
takie właśnie będzie po naszej regeneracji

Regeneracja koła dwumasowego

to już od wielu lat nasza specjalizacja. Jeśli zamieszkujesz

Ostrołękę

lub inną miejscowość na terenie obecnego województwa mazowieckiego, skontaktuj się z nami, aby poznać naszą kompleksową ofertę, a jeżeli masz wątpliwości w jakim stanie technicznym jest Twój podzespół również możesz skorzystać z naszych usług, gdyż jesteśmy w stanie zarekomendować Ci jeden z bardzo dużej ilości współpracujących z nami warsztatów samochodowych, a tam rzetelnie zostanie zdiagnozowany Twój podzespół.
  • rozmontowane koło dwumasowe
Niektórzy z naszych klientów dla przyspieszenia regeneracji koła dwumasowego chcieliby, aby za kaucją wysłać im koło dwumasowe już zregenerowane. Posiadamy w naszym warsztacie dużą ilość takich kół i w niektórych przypadkach jest to rozwiązanie wykonalne, ponieważ mamy całkowitą pewność, że dane koło dwumasowe będzie pasowało do danego modelu i wersji silnikowej.

Niestety, w bardzo wielu przypadkach zdarza się taka sytuacja, że do tego samego modelu, w tym samym roczniku i dla takiego samego wariantu silnikowego, producenci montowali koła dwumasowe w różnych wariantach. W takim przypadku dopóki nie zobaczymy koła dwumasowego, po jego wymontowaniu, nie jesteśmy w stanie określić, którą wersję klient ma zamontowaną. Gdy wyślemy więc kurierem koło dwumasowe, może okazać się, że nie będzie ono pasowało do danego modelu. W takim przypadku niepotrzebnie tracimy czas i ponosimy zbędne koszty.
regeneracja koła dwumasowego Ostrołęka
Tak więc, jeżeli zależy Ci na czasie, to po wymontowaniu swojego koła dwumasowego, możesz osobiście przyjechać z nim do naszego serwisu i jeżeli okaże się, że po dokonaniu pomiarów, mamy identyczne koło dwumasowe na półce po regeneracji, natychmiast Ci je damy, a twoją dwumasę zostawimy do regeneracji. Rozwiązanie takie jest chyba najrozsądniejsze, jeżeli zależy Ci na czasie. W przeciwnym razie należałoby zamawiać kuriera, który przywiezie koło dwumasowe do nas i po regeneracji z powrotem je przywiezie pod wskazany adres. Niestety zaangażowanie do celu kuriera wydłuża całą operację, a my mamy świadomość, że w wielu przypadkach dla klienta unieruchomienie samochodu nawet na jeden dzień oznaczać może podniesienie straty.

Tak więc, jeżeli masz jakieś pytania dotyczące regeneracji koła dwumasowego i tego, w jaki sposób możemy operację taką zrealizować, skontaktuj się z nami, a my rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości i umówimy ewentualny termin wykonania usługi.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż w Ostrołęce
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.

Wiedza i ogromne doświadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.

Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.

Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.

Pełen zakres usług
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.

24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.

Kompleksowa obsługa logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
AQUARESS 2013