OSTROŁĘKA REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO

Regeneracja koła dwumasowego

to już od wielu lat nasza specjalizacja. Jeśli zamieszkujesz

Ostrołękę

lub inną miejscowość na terenie obecnego województwa mazowieckiego, skontaktuj się z nami, aby poznać naszą kompleksową ofertę, a jeżeli masz wątpliwości w jakim stanie technicznym jest Twój podzespół również możesz skorzystać z naszych usług, gdyż jesteśmy w stanie zarekomendować Ci jeden z bardzo dużej ilości współpracujących z nami warsztatów samochodowych, a tam rzetelnie zostanie zdiagnozowany Twój podzespół.
  • rozmontowane koło dwumasowe
Niektórzy z naszych klientów dla przyspieszenia regeneracji koła dwumasowego chcieliby, aby za kaucją wysłać im koło dwumasowe już zregenerowane. Posiadamy w naszym warsztacie dużą ilość takich kół i w niektórych przypadkach jest to rozwiązanie wykonalne, ponieważ mamy całkowitą pewność, że dane koło dwumasowe będzie pasowało do danego modelu i wersji silnikowej.

Niestety, w bardzo wielu przypadkach zdarza się taka sytuacja, że do tego samego modelu, w tym samym roczniku i dla takiego samego wariantu silnikowego, producenci montowali koła dwumasowe w różnych wariantach. W takim przypadku dopóki nie zobaczymy koła dwumasowego, po jego wymontowaniu, nie jesteśmy w stanie określić, którą wersję klient ma zamontowaną. Gdy wyślemy więc kurierem koło dwumasowe, może okazać się, że nie będzie ono pasowało do danego modelu. W takim przypadku niepotrzebnie tracimy czas i ponosimy zbędne koszty.
regeneracja koła dwumasowego Ostrołęka
Tak więc, jeżeli zależy Ci na czasie, to po wymontowaniu swojego koła dwumasowego, możesz osobiście przyjechać z nim do naszego serwisu i jeżeli okaże się, że po dokonaniu pomiarów, mamy identyczne koło dwumasowe na półce po regeneracji, natychmiast Ci je damy, a twoją dwumasę zostawimy do regeneracji. Rozwiązanie takie jest chyba najrozsądniejsze, jeżeli zależy Ci na czasie. W przeciwnym razie należałoby zamawiać kuriera, który przywiezie koło dwumasowe do nas i po regeneracji z powrotem je przywiezie pod wskazany adres. Niestety zaangażowanie do celu kuriera wydłuża całą operację, a my mamy świadomość, że w wielu przypadkach dla klienta unieruchomienie samochodu nawet na jeden dzień oznaczać może podniesienie straty.

Tak więc, jeżeli masz jakieś pytania dotyczące regeneracji koła dwumasowego i tego, w jaki sposób możemy operację taką zrealizować, skontaktuj się z nami, a my rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości i umówimy ewentualny termin wykonania usługi.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż w Ostrołęce
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.

Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.

Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.

Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.

Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.

24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.

Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
AQUARESS 2013