REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO BIAŁOGARD

Poniedziałek - piątek 8 - 16
sobota 10 - 14
niedziele i święta nieczynne

Regeneracja koła dwumasowego BiałogardSpośród różnych możliwości branych pod uwagę, gdy wymagana jest interwencja w układzie przeniesienia napędu, to regeneracja koła dwumasowego z całą pewnością jest jedną z ciekawszych alternatyw. Dzięki realizowanym w naszym zakładzie procesem technologicznym, każda dwumasa odzyskuje walory podzespołów fabrycznie nowego.

Każde koło otrzymuje gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów w okresie jej trwania, a żywotność jest porównywalna do dwumasy fabrycznie nowej. Oczywiście koszt regeneracji jest znacznie niższy, niż cena nowej części. Nie polecamy natomiast kupowania używanych kół dwumasowych, gdyż ich stan techniczny bardzo często jest znacznie gorszy, niż dotychczas posiadanego elementu. W wielu przypadkach może być tak, że już po kilku dniach lub tygodniach od montażu używanej dwumasy, auto odmówi całkowicie pos
łuszeństwa.

W świetle przedstawionych informacji, wydaje się, iż

regeneracja koła dwumasowego

to rozwiązanie bardzo atrakcyjne dla każdego posiadacza samochodu.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Białogard
  • regeneracja koła dwumasowego w Białogardzie
regeneracja koła dwumasowego Białogard
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Kierowcy zamieszkujący

Białogard

, punkt przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej mają zlokalizowany w Koszalinie. Aby tam trafić, należy kierować się w kierunku północnym do drogi krajowej numer 6, skręcić w prawo i udać się w kierunku wspomnianego Koszalina. Odległość ta, to niecałe 30 kilometrów w jedną stronę. Powinniśmy więc dotrzeć do tego punktu w około pół godziny.

Piszemy o tym, dlatego że w niektórych przypadkach korzystna jest samodzielna wizyta ze swoim

kołem dwumasowym do regeneracji

bezpośrednio w punkcie przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej. Inne możliwości związane są z zamówieniem kuriera lub samodzielną wizytę w naszym zakładzie. W niektórych jednak przypadkach oferowana przez nas opcja samodzielnego przywiezienia koła dwumasowego jest bardzo atrakcyjna.
AQUARESS 2013