REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO STRZELCE OPOLSKIE

Poniedziałek - piątek 8 - 16
sobota 10 - 14
niedziele i święta nieczynne

Regeneracja koła dwumasowego Strzelce OpolskieW sytuacji, gdy zamieszkujesz Strzelce Opolskie, natomiast regeneracja koła dwumasowego jest konieczna, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pod podanym na stronie numerem telefonu udzielą wszelkich niezbędnych informacji w zakresie świadczonych przez nasz zakład centralny usług. Do naszego serwisu trafiają zarówno samochody użytkowników indywidualnych, jak i również samochody firmowe. Na ogół obserwujemy taką tendencję, że w przypadku samochodów służbowych przebiegi takich aut są nieco niższa, niż w przypadku, gdy trafia do nas kontrahent indywidualny.

Z łatwością można to wytłumaczyć w taki sposób, że osoby wykorzystujące samochody służbowe w mniejszym stopniu dbają o te auta, a samochody te z reguły pokonują dużą ilość kilometrów w cyklu ruchu miejskiego. Podczas jazdy sprzęgło i skrzynia biegów pracują tam bardzo intensywnie, co przyczynić może się do szybszego wyeksploatowania takiego

koła dwumasowego

. Oczywiście oprócz naturalnych warunków użytkowania samochodu trzeba zwrócić uwagę, że do szybszego zużycia koła i całego układu sprzęgła również przyczyniać może się agresywny styl jazdy kierowcy. Gdy dodamy do tego różnego rodzaju przeciążenia samochodu, czyli przewożenie zbyt dużego ładunku to mamy szereg powodów, dla których koło dwumasowe w przypadku samochodów służbowych z reguły uzyskać może niższy przebieg, niż taki sam pojazd użytkowany w znacznie łagodniejszy sposób przez osoby indywidualne.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Strzelce Opolskie
  • regeneracja koła dwumasowego Strzelce Opolskie
regeneracja koła dwumasowego Strzelce Opolskie
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.

Strzelce Opolskie

i Opole dzieli droga przedstawiona tuż obok nas mapie. Najprawdopodobniej każdy kierowca zna tę trasę doskonale, niemniej jednak dla celów informacyjnych drogę tę pokazujemy. Informujemy o tym, ponieważ spośród różnych możliwości dostarczenia swojej dwumasy do naszego zakładu centralnego niektórzy nasi kontrahenci wybierają opcję samodzielnego przyjazdu do firmy kurierskiej i tam zostawienie prawo prawidłowo zapakowanej

dwumasy

.

Mówiąc prawidłowo zapakowana, mamy na myśli to, żeby podzespół ten nie miał możliwości swobodnego przemieszczania się wewnątrz opakowania w czasie transportu. Mógłby on bowiem ulec dalszemu uszkodzeniu lub uszkodzić inne sąsiadujące paczki. Dla zabezpieczenia koła dwumasowego i jego unieruchomienia możemy wykorzystać specjalną folię bąbelkową lub też zwykły papier i tekturę. Przed wyborem tego wariantu proponujemy skontaktować się z nami i ustalić wszelkie szczegóły operacji.

AQUARESS 2013