REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO GDYNIA

Regeneracja koła dwumasowego GdyniaW naszym zakładzie realizujemy szereg procesów technologicznych i

regeneracja koła dwumasowego

jest jednym z takich zabiegów. W pierwszej kolejności, gdy dwumasa trafia do naszego zakładu dokonywana jest jej diagnostyka. Najważniejszym elementem, na który w tym etapie zwracamy uwagę jest stan obudowy koła. Warunkiem koniecznym regeneracji jest to, aby nie była ona w żaden sposób uszkodzona. Wynika to z faktu, że ze starej dwumasy do dalszych etapów wykorzystujemy jedynie właśnie obudowę. Istotą koła dwumasowego jest tłumienie drgań skrętnych, a we wnętrzu koła znajdują się odpowiedzialne za ten aspekt elementy. Gdy okaże się, że dwumasa kwalifikuje się do zregenerowania, to w dalszym etapie koło jest rozkładanie na czynniki pierwsze i cały jego środek jest wymieniany na nowe elementy.

W dalszych etapach koło jest składane, a odpowiednie powierzchnie są obrabiane mechanicznie i całości jest wyważana na precyzyjnym urządzeniu. Ten właśnie element jest bardzo ważny, gdyż wirujące koło dwumasowe w przypadku gdyby nie było precyzyjnie wyważone mogłoby ulec uszkodzeniu, niszcząc przy tym inne znajdujące się w pobliżu podzespoły. Każda dwumasa opuszczająca nasze zakład otrzymuje gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów. Regeneracja koła dwumasowego realizowana według takiej właśnie formuły to pewność, że podzespół ten wystarczy na bardzo długi okres.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Gdynia
  • regeneracja koła dwumasowego Gdynia
regeneracja koła dwumasowego Gdynia
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Znajdująca się tuż obok mapa dojazdowa przedstawia drogę dzielącą

Gdynię

i Gdańsk, gdzie przy ulicy Wodnika jest zlokalizowana współpracująca z nami firma kurierska. Każdy mieszkaniec Trójmiasta z całą pewnością wie, jak dostać się ze swojego miejsca zamieszkania do Gdańska, niemniej jednak my dla ułatwienia drogę tę przedstawiamy Państwu.

Jest to istotne szczególnie w momencie, gdy kierowcy zależy na czasie i nie chce czekać na przyjazd kuriera, lecz dla przyspieszenia całości trwania operacji regeneracji koła dwumasowego jest skłonny dostarczyć prawidłowo zapakowane

koło dwumasowe

do wspomnianego punktu.
AQUARESS 2013