REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO CHOSZCZNO

Regeneracja koła dwumasowego ChoszcznoJeżeli stwierdzisz, że regeneracja koła dwumasowego w samochodzie jest niezbędna, to warto jest w miarę szybko zdecydować się na wykonanie tej operacji. Dwumasa pełni istotną funkcję w każdym samochodzie, w którym jest zastosowana. Przyczynia się ona nie tylko do tłumienia drgań skrętnych silnika generowanych podczas jego pracy na wolnych obrotach, ale także zwiększa ochronę skrzyni biegów przed tymi właśnie drganiami i nadmiernymi przeciążeniem. Koło dwumasowe zbudowane jest z dwóch niezależnych mas.

Jedna z nich przytwierdzona jest za pomocą śrub do wału korbowego silnika, a druga natomiast współpracuje z tarczą sprzęgła. W układzie tym znajduje się także docisk sprzęgła oraz wysprzęglik. Prawidłowa praca całości będzie możliwa jedynie wtedy, gdy każdy z tych elementów będzie całkowicie sprawny technicznie. Z tego właśnie powodu, gdy zdecydujemy się na wykonanie regeneracji koła dwumasowego, warto jest także pokusić się o wykonanie diagnostyki pozostałych wspomnianych elementów i w razie takiej potrzeby również je zregenerować. Nasz zakład może zaproponować

regenerację koła dwumasowego

oraz tarczy sprzęgła, docisku i wysprzęglika.

Dzięki temu w jednym zakładzie możecie Państwo zlecić wykonanie usługi, której efektem będzie uzyskanie podzespołów całkowicie sprawnych i posiadających pełne walory użytkowe, dokładnie takie same, jakie mają nowe podzespoły.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Choszczno
  • regeneracja koła dwumasowego w Choszcznie
regeneracja koła dwumasowego Choszczno
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.

Koło dwumasowe do regeneracji

, aby trafiło do naszego zakładu musi zostać oczywiście w pierwszej kolejności zdiagnozowane i wymontowane. Diagnoza ważna jest, dlatego że w niektórych przypadkach to zupełnie inny podzespół może być źródłem objawów, również podobnych do tych związanych ze zużyciem koła dwumasowego. Na mapie, którą umieściliśmy na naszej stronie, kolorem niebieskim zaznaczona jest droga dzieląca

Choszczno

i Szczecin. Na terenie województwa zachodniopomorskiego właśnie tam, czyli w Szczecinie firma kurierska współpracująca z nami ma swoją siedzibę.

Wspominamy o tym, ponieważ swoje koło dwumasowe można dostarczyć samodzielnie do naszego zakładu, ale można również skorzystać z usług firmy kurierskiej, poprzez zamówienie kuriera, który odwiedzi nas i koło dwumasowe przyjmie, ale można także osobiście z prawidłowo zapakowaną dwumasowe przyjechać do wspomnianego punktu i swoje koło dwumasowe nadać. Zwracamy uwagę na prawidłowe zapakowanie przesyłki, czyli tak, aby podzespół nie miał możliwości swobodnego przemieszczania się w środku opakowania podczas transportu.
AQUARESS 2013