REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO OLKUSZ

Regeneracja koła dwumasowego OlkuszCoraz więcej kierowców jest w posiadaniu samochodów, w których występuje koło dwumasowe, zwane potocznie dwumasą. Jest to swego rodzaju podzespół, na który składają się dwie masy (pierwotna i wtórna) oraz elementy, takie jak: sprężyny łukowe, łożysko, zabierak i obudowa. Na kole pierwotnym znajduje się wieniec zębaty, który to w trakcie rozruchu silnika współpracuje z rozrusznikiem. Koło dwumasowe jest istotnym elementem układu napędowego pojazdu. Z czasem koło dwumasowe zużywa się. Większość kół dwumasowych przestaje prawidłowo działać po przekroczeniu 200 tysięcy kilometrów. Wówczas właściciele pojazdów stają przed problemem – czy wymienić koło dwumasowe na nowe czy może poddać dwumasę regeneracji.

Zakup nowego

koła dwumasowego

jest kosztownym rozwiązaniem. Zdecydowanie tańszym rozwiązaniem jest poddanie koła dwumasowego regeneracji, polegającej tak naprawdę nie na odświeżeniu koła tylko na kompletnej jego odbudowie. Podczas

regeneracji

następuje wymiana wszystkich jego aktywnych elementów, czyli sprężyn łukowych, łożyska ślizgu, smaru. Zwieńczeniem regeneracji jest precyzyjne wyważenie koła. Zainteresowanych kierowców, noszących się z zamiarem regeneracji koła dwumasowego, prosimy o kontakt z naszymi fachowcami, którzy udzielą wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania w tym zakresie.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Olkusz
Jako profesjonalny serwis oferujemy państwu regenerację wielu części samochodowych, w tym także m.in.

kół dwumasowych

, określanych często dwumasami.

Obsługujemy klientów indywidualnych, a także warsztaty samochodowe i klientów flotowych z terenu obszaru całego kraju - wszystkich obsługujemy w taki sam sposób, tak więc nie ma najmniejszego znaczenia skąd jesteś.

Regeneracja koła dwumasowego

wykonana powinna być z równolegle przeprowadzoną inspekcją tarczy sprzęgła oraz docisku, ponieważ, jak niektórzy być może wiedzą, zużyte te właśnie elementy mogą przyczynić się do szybkiego zużycia koła dwumasowego, nawet, jeśli kupimy fabrycznie nowe!

Jeżeli zamieszkujesz

Olkusz

lub inne miasta na terenie województwa

małopolskiego

zachęcamy cię do kontaktu z nami.
  • regeneracja koła dwumasowego w okolicach Olkusza
regeneracja koła dwumasowego Olkusz
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
AQUARESS 2013