REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO KĘTY

Regeneracja koła dwumasowego KętyZużyte koło dwumasowe należy zastąpić nowym albo je zregenerować. Prawidłowo przeprowadzona, w warunkach fabrycznych, regeneracja koła dwumasowego to w istocie rzeczy powtórzenie procesu produkcji dwumasy. Do tego procesu bardziej pasuje określenie „rekonstrukcja”, czyli kompletna odbudowa, niż „regeneracja”, czyli odświeżenie. W trakcie tak rozumianej regeneracji wymienia się sprężyny, łożysko, ślizgi, odboje.

Wymienia się także smar, w którym te elementy pracują. Na koniec szlifuje się powierzchnię cierną dwumasy, po czym wyważa się tak przygotowaną dwumasę. Wszystkich chcących

zregenerować koło dwumasowe

, bądź zasięgnąć opinii na temat stanu kół dwumasowych w eksploatowanych przez siebie samochodach zapraszamy do kontaktów z nami. Nasi konsultanci odpowiedzą wyczerpująco na wszystkie Państwa pytania.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Kęty
Jako profesjonalny serwis oferujemy państwu regenerację wielu części samochodowych, w tym także m.in.

kół dwumasowych

, określanych często dwumasami.

Obsługujemy klientów indywidualnych, a także warsztaty samochodowe i klientów flotowych z terenu obszaru całego kraju - wszystkich obsługujemy w taki sam sposób, tak więc nie ma najmniejszego znaczenia skąd jesteś.

Regeneracja koła dwumasowego

wykonana powinna być z równolegle przeprowadzoną inspekcją tarczy sprzęgła oraz docisku, ponieważ, jak niektórzy być może wiedzą, zużyte te właśnie elementy mogą przyczynić się do szybkiego zużycia koła dwumasowego, nawet, jeśli kupimy fabrycznie nowe!

Jeżeli zamieszkujesz

Kęty

lub inne miasta na terenie województwa

małopolskiego

zachęcamy cię do kontaktu z nami.
  • regeneracja koła dwumasowego w okolicach Kętów
regeneracja koła dwumasowego Kęty
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
AQUARESS 2013