REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO ŚWINOUJŚCIE

Poniedziałek - piątek 8 - 16
sobota 10 - 14
niedziele i święta nieczynne

Regeneracja koła dwumasowego ŚwinoujścieKoło dwumasowe podobnie jak wiele innych podzespołów w aucie podlega regeneracji. Stosowane przez nas wysokiej jakości materiały, wykorzystywanie bogatego parku maszynowego oraz zatrudnianie fachowców z wieloletnim doświadczeniem powodują, że na nasze usługi możemy udzielać gwarancji bez limitu przejechanych w okresie jej trwania kilometrów.

Oznacza to, że bez względu na to, jaki dystans pokonasz w czasie trwania tejże gwarancji, to i tak będzie ona obowiązywała. Reklamacje w naszej firmie należą do rzadkości, co wynika z tego, że kładziemy bardzo wysoki nacisk na jakość świadczonych przez nas usług.

Potwierdzeniem tego jest fakt, że współpracujemy nie tylko z kierowcami indywidualnymi, ale również mechanikami samochodowymi oraz autoryzowanymi serwisami znanych na polskim rynku marek. Jeżeli interesuje Cię regeneracja koła dwumasowego i problem z tym podzespołem chciałbyś rozwiązać raz na zawsze i skutecznie, to z całą pewnością skorzystanie z naszych profesjonalnych usług jest takim właśnie z wyjściem.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Świnoujście
  • regeneracja koła dwumasowego w Świnoujściu
regeneracja koła dwumasowego Świnoujście
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Na mapie umieszczonej tuż obok na naszej stronie przedstawiona jest droga, która dzieli

Świnoujście

od Szczecina. Wspominamy o tym, dlatego że aby dostarczyć swoje

koło dwumasowe do regeneracji

w naszym zakładzie, możemy skorzystać z możliwości samodzielnego przywiezienia spakowanej dwumasy do punktu przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej.

Jak widzimy dystans ten to niewiele ponad 100 kilometrów i jego pokonanie nie powinno zająć więcej, niż dwie godziny. Jadąc ze Świnoujścia powinniśmy udać się w kierunku wschodnim drogą krajową numer 3, a następnie po minięciu Wolina skręcić w prawo zgodnie z przebiegiem drogi kierując się przez Goleniów, a przecinającą drogę krajową numer 10, dotrzemy praktycznie bezpośrednio do wspomnianego punktu. Regeneracja koła dwumasowego przywraca tej części pełne walory użytkowe, o czym warto jest pamiętać.
AQUARESS 2013