REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO STAROGARD GDAŃSKI

Regeneracja koła dwumasowego Starogard GdańskiW przypadku, gdy zdecydujemy się na zlecenie nam wykonania usługi

regeneracji koła dwumasowego

, w pierwszej kolejności warto jest skontaktować się z naszymi specjalistami, aby wybrać najkorzystniejszy sposób dostarczenia swojego podzespołu do naszego zakładu centralnego. W tej kwestii są dwie podstawowe możliwości. Pierwsza z nich to zdemontowanie swojego koła dwumasowego i samodzielne przyjechanie z nim do naszego zakładu. Plusem takiego wyjścia jest możliwość otrzymania na wymianę natychmiast po przyjeździe już zregenerowanej dwumasy, oczywiście z pełną gwarancją i zostawienie nam w rozliczeniu swojej uszkodzonej dwumasy. Niestety w wielu przypadkach, szczególnie kiedy odległość do naszego zakładu będzie zbyt duża, pozostaje nam rozwiązanie w postaci zamówienia kuriera. Plusem takiego rozwiązania jest z kolei to, że nie musimy nigdzie dźwigać dwumasy, która jednak jest dość ciężkimi elementem, a kurier może odwiedzić także w warsztat, w którym demontaż i późniejszy montaż dwumasy jest wykonywany. Dzięki temu posiadacz samochodu nie musi o nic martwić się, gdyż wstawia jedynie auto do mechanika i po zrealizowaniu wszystkich zabiegów wyjeżdża sprawnym samochodem.

Istnieje także opcja samodzielnego zawiezienia zapakowanej dwumasy do punktu przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej. Wyjście takie możemy zaproponować osobom, które zamówiły nasze usługi zbyt późno danego dnia, aby kurier mógł jeszcze przyjechać. Gdy nie chcemy czekać na kuriera do dnia kolejnego, to z omawianej właśnie alternatywy możemy skorzystać. Wyjście takie z pewnością będzie atrakcyjne dla osób, dla których regeneracja koła dwumasowego będzie dotyczyła samochodu firmowego, gdzie każdy dzień postoju auta i przedłużającej się naprawy może oznaczać straty dla właściciela firmy.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Starogard Gdański
  • regeneracja koła dwumasowego Starogard Gdański
regeneracja koła dwumasowego Starogard Gdański
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Zamieszczona na naszej stronie mapa przedstawia drogę dzielącą

Starogard Gdański

i ul. Wodnika w Gdańsku, gdzie jest zlokalizowany punkt przyjmowania przesyłek kurierskich współpracującej z nami firmy spedycyjnej. Z całą pewnością każdy kierowca zamieszkujący województwo pomorskie i okolice Trójmiasta doskonale wie, jak dotrzeć do wspomnianego punktu, Niemniej jednak dla celów orientacyjnych i informacyjnych na mapie tej wspomnianą drogę zaznaczyliśmy. Jej pokonanie nie powinno zająć więcej, niż jedną godzinę czasu, oczywiście zależnie od wariantu drogi, którą wybierzemy.

Wspominamy o tym rozwiązaniu, ponieważ niektórzy kierowcy szczególnie dla zaoszczędzenie czasu wybierają opcję samodzielnego przywiezienia koła dwumasowego do regeneracji bezpośrednio kurierowi, który z kolei dostarczy ją do naszego zakładu centralnego.
AQUARESS 2013