RAWA MAZOWIECKA REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO

Poniedziałek - piątek 8 - 18
sobota 10 - 14
niedziele i święta nieczynne

Regeneracja koła dwumasowego Rawa MazowieckaW przypadku, gdy regeneracja koła dwumasowego w samochodzie okaże się koniecznością, istnieje możliwość zamówienia kuriera, który przesyłkę odbierze z dowolnie wskazanej lokalizacji. Może być nią także warsztat, w którym dokonany został demontaż dwumasy. Zaletą tego jest to, że nie trzeba samemu dźwigać tego ciężkiego elementu, gdyż kurier przyjedzie pod wskazany adres. Zwracamy jednak uwagę na konieczność prawidłowego zapakowania przesyłki. Przede wszystkim dwumasa wewnątrz pudełka nie powinna mieć możliwości swobodnego przemieszczania się w czasie transportu. Aby właściwie ją zabezpieczyć, najlepiej będzie wykorzystać specjalną folię bąbelkową, a jeżeli tak jej nie posiadamy, skorzystać ze zwykłych papierów lub tektury.

Źle zapakowana dwumasa mogłaby nie zostać przyjęta przez kuriera, który odmówiłby podjęcia paczki. Inne ryzyko wiąże się z tym, że swobodnie przemieszczająca się dwumasa wewnątrz opakowania w czasie transportu, na skutek różnego rodzaju splotu niekorzystnych czynników mogłaby ulec dalszemu uszkodzeniu. Inne ryzyko wiąże się z tym, że nas podzespół mógłby uszkodzić inne przewożone paczki. Istnieje także możliwość samodzielnego przywiezienia bezpośrednio do firmy kurierskiej zapakowanej przesyłki. Współpracująca z nami firma ma wiele lokalizacji na terenie całego kraju i aby ustalić, która będzie zlokalizowana najbliżej, najlepiej będzie skontaktować się z naszymi specjalistami.

Regeneracja koła dwumasowego

, pozwoli na odzyskanie przez dwumasę pełnej sprawności technicznej i walorów użytkowych dwumasy fabrycznie nowej.
  • regeneracja koła dwumasowego w okolicach Rawy Mazowieckiej
Nasz serwis specjalizuje się w regeneracji wielu podzespołów, w tym także

kół dwumasowych

, zwanych popularnie dwmasami.
regeneracja koła dwumasowego Rawa Mazowiecka
Oprócz

regeneracji koła dwumasowego

, należy zawsze zwrócić uwagę na to, w jakim stanie jest docisk, tarcza sprzęgła i wysprzęglik. Niestety wielu kierowców chcą zaoszczędzić relatywnie niewielkie pieniądze, decyduje się na zamontowanie nowego bądź regenerowanego koła dwumasowego i pozostawienie zużytego docisku, tarczy, czy też wysprzęglika.

koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Rawa Mazowiecka
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
AQUARESS 2013