REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO KOSZALIN

tel.  603 501 605

Zamawianie usług i informacje
Twoje auto będzie sprawne w ciągu kilku godzin
Poniedziałek - piątek 8-18 
soboty 10 - 14, niedziela nieczynne
Koło dwumasowe jak nowe
takie właśnie będzie po naszej regeneracji

Regeneracja koła dwumasowego KoszalinOd wielu już lat

regeneracja koła dwumasowego

to nasza podstawowa specjalność. Możemy Państwu zaproponować kompleksową usługę począwszy od regeneracji koła dwumasowego, a skończywszy na możliwości zakupu fabrycznie nowych części samochodowych. Jeśli zamieszkujesz Koszalin lub inną miejscowość na terenie województwa zachodniopomorskiego, a dwumasa w Twoim samochodzie kwalifikuje się do regeneracja lub wymiany, to w pierwszej kolejności należałoby upewnić się, co do swoich przypuszczeń w zakładzie mechaniki samochodowej.

Jeżeli nie posiadasz zaufanego serwisu, czy też Twój mechanik nie jest w stanie zdiagnozować koła dwumasowego, skontaktuj się z nami, a my możemy wskazać Ci warsztat, który będzie w stanie operację taką przeprowadzić.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Koszalin
  • regeneracja koła dwumasowego w Koszalinie
regeneracja koła dwumasowego Koszalin
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doświadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pełen zakres usług
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obsługa logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Nasza usługa, jaką jest

regeneracja koła dwumasowego

, skierowana jest do osób posiadających ten podzespół w układzie przeniesienia napędu swojego samochodu, a ponieważ nasze usługi są kompleksowe, możemy nie tylko dokonać regeneracji dwumasy w Twoim samochodzie ale również zapewnić Ci regenerację docisku i tarczy sprzęgła.

W przypadku demontażu skrzyni biegów, aby wyjąć dwumasę, koniecznie należy dokonać inspekcji wizualnej stanu technicznego tych właśnie elementów i jeżeli będą one zużyte, to należy koniecznie dokonać ich regeneracji lub kupić nowe, albowiem zamontowanie sprawnego koła dwumasowego ze zużytym dociskiem naraża dwumasę na bardzo szybkie eksploatowanie i nie ma tu znaczenia, czy koło dwumasowe jest fabrycznie nowe, czy też jest regenerowane. Zużyty docisk przyczynia się bowiem do wzrostu temperatury w układzie przeniesienia napędu, co z kolei przekłada się na utratę właściwości smaru wysokotemperaturowego znajdującego się w środku dwumasy. Dlatego właśnie pozornie błahy element, jakim jest docisk, jest również bardzo ważny. Oprócz koła dwumasowego, tarczy sprzęgła i docisku, w układzie przeniesienia napędu znajdziemy również tak zwany wysprzęglik, który możemy albo oddać do regeneracji albo kupić nowy.

Nie w każdym przypadku koło dwumasowe kwalifikuje się do regeneracji, ponieważ niekiedy może ono mieć zniszczoną obudowę. W takim przypadku możemy zaproponować Ci zakup fabrycznie nowego koła dwumasowego. Aby ułatwić całą operację regeneracji dwumasy, zapewniamy również Państwu rekomendację rzetelnych warsztatów samochodowych, które już od wielu lat współpracują z nami. Oprócz tego, za naszym pośrednictwem można zamówić kuriera, który odbierze przesyłkę z kołem dwumasowym z dowolnie wybranej lokalizacji i po naszej regeneracji może dostarczyć ją pod wskazany adres.

Dodatkowo, naszym klientom możemy zaproponować dostęp do fabrycznie nowych podzespołów samochodowych, niezbędnych przy wykonywaniu czynności eksploatacyjnych lub różnego rodzaju naprawach. Ponieważ współpracujemy z kilkoma wiodącymi hurtowniami motoryzacyjnymi w kraju, w zależności od asortymentu potrzebnych części dla naszych klientów, wybieramy propozycje najkorzystniejszą.

Tak więc, jeżeli interesuje Cię

regeneracja koła dwumasowego

lub jakakolwiek inna nasza usługa, zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi serwisantami.
AQUARESS 2013