REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO KOSZALIN

Poniedziałek - piątek 8 - 16
sobota 10 - 14
niedziele i święta nieczynne

Regeneracja koła dwumasowego KoszalinOd wielu już lat

regeneracja koła dwumasowego

to nasza podstawowa specjalność. Możemy Państwu zaproponować kompleksową usługę począwszy od regeneracji koła dwumasowego, a skończywszy na możliwości zakupu fabrycznie nowych części samochodowych. Jeśli zamieszkujesz Koszalin lub inną miejscowość na terenie województwa zachodniopomorskiego, a dwumasa w Twoim samochodzie kwalifikuje się do regeneracja lub wymiany, to w pierwszej kolejności należałoby upewnić się, co do swoich przypuszczeń w zakładzie mechaniki samochodowej.

Jeżeli nie posiadasz zaufanego serwisu, czy też Twój mechanik nie jest w stanie zdiagnozować koła dwumasowego, skontaktuj się z nami, a my możemy wskazać Ci warsztat, który będzie w stanie operację taką przeprowadzić.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Koszalin
  • regeneracja koła dwumasowego w Koszalinie
regeneracja koła dwumasowego Koszalin
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Nasza usługa, jaką jest

regeneracja koła dwumasowego

, skierowana jest do osób posiadających ten podzespół w układzie przeniesienia napędu swojego samochodu, a ponieważ nasze usługi są kompleksowe, możemy nie tylko dokonać regeneracji dwumasy w Twoim samochodzie ale również zapewnić Ci regenerację docisku i tarczy sprzęgła.

W przypadku demontażu skrzyni biegów, aby wyjąć dwumasę, koniecznie należy dokonać inspekcji wizualnej stanu technicznego tych właśnie elementów i jeżeli będą one zużyte, to należy koniecznie dokonać ich regeneracji lub kupić nowe, albowiem zamontowanie sprawnego koła dwumasowego ze zużytym dociskiem naraża dwumasę na bardzo szybkie eksploatowanie i nie ma tu znaczenia, czy koło dwumasowe jest fabrycznie nowe, czy też jest regenerowane. Zużyty docisk przyczynia się bowiem do wzrostu temperatury w układzie przeniesienia napędu, co z kolei przekłada się na utratę właściwości smaru wysokotemperaturowego znajdującego się w środku dwumasy. Dlatego właśnie pozornie błahy element, jakim jest docisk, jest również bardzo ważny. Oprócz koła dwumasowego, tarczy sprzęgła i docisku, w układzie przeniesienia napędu znajdziemy również tak zwany wysprzęglik, który możemy albo oddać do regeneracji albo kupić nowy.

Nie w każdym przypadku koło dwumasowe kwalifikuje się do regeneracji, ponieważ niekiedy może ono mieć zniszczoną obudowę. W takim przypadku możemy zaproponować Ci zakup fabrycznie nowego koła dwumasowego. Aby ułatwić całą operację regeneracji dwumasy, zapewniamy również Państwu rekomendację rzetelnych warsztatów samochodowych, które już od wielu lat współpracują z nami. Oprócz tego, za naszym pośrednictwem można zamówić kuriera, który odbierze przesyłkę z kołem dwumasowym z dowolnie wybranej lokalizacji i po naszej regeneracji może dostarczyć ją pod wskazany adres.

Dodatkowo, naszym klientom możemy zaproponować dostęp do fabrycznie nowych podzespołów samochodowych, niezbędnych przy wykonywaniu czynności eksploatacyjnych lub różnego rodzaju naprawach. Ponieważ współpracujemy z kilkoma wiodącymi hurtowniami motoryzacyjnymi w kraju, w zależności od asortymentu potrzebnych części dla naszych klientów, wybieramy propozycje najkorzystniejszą.

Tak więc, jeżeli interesuje Cię

regeneracja koła dwumasowego

lub jakakolwiek inna nasza usługa, zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi serwisantami.
AQUARESS 2013