REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO LĘBORK

Regeneracja koła dwumasowego LęborkRealizowana w naszym zakładzie

regeneracja koła dwumasowego

przywraca temu podzespołowi pełne walory techniczne i absolutną sprawność. Tak na dobrą sprawę znacznie lepszym określeniem byłoby słowo rekonstrukcja. Wynika to z tego, że podczas naszych zabiegów ze starego koła dwumasowego wykorzystujemy jedynie jego obudowę. Oczywiście pod warunkiem, że nie jest ona uszkodzona poprzez pęknięcie, przetarcie lub innego rodzaju mechaniczne uszkodzenie. Cały natomiast środek dwumasy jest wymieniany na nowy. Zużycie koła dwumasowego jest naturalnym procesem wynikającym z rosnącego przebiegu samochodu. Podobnie jak i inne części, również koło dwumasowe podczas pracy zużywa się.

Przeciętna żywotność dwumasy to około 200 tysięcy kilometrów, a oczywiście styl jazdy kierowcy ma wpływ na to, na ile dwumasa wystarczy. Przeciążenie samochodu oraz agresywny styl jazdy mogą przyczynić się do szybszego wyeksploatowania tego podzespołu. Realizowana w naszym zakładzie regeneracja koła dwumasowego przywraca tej części pełne walory użytkowe i sprawność techniczną, tak jakbyśmy kupili zupełnie nowy element.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Lębork
  • regeneracja koła dwumasowego Lębork
regeneracja koła dwumasowego Lębork
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Umieszczona na naszej stronie tuż obok mapa przedstawia drogę dzielącą

Lębork

od Gdańska, gdzie przy ul. Wodnika jest zlokalizowana współpracująca z nami firma kurierska. Aby z Lęborka do tego miejsca trafić najlepiej będzie udać się w kierunku wschodnim drogą krajową numer 6, dzięki czemu dotrzemy bez większych problemów do tego właśnie punktu. Informacja ta jest o tyle ważna, że w niektórych przypadkach zachodzi konieczność i jednocześnie jest to dużym ułatwieniem dla naszego potencjalnego Klienta, aby samodzielnie do wspomnianego właśnie punktu dostarczyć swoje zapakowane

koło dwumasowe

.

Z punktu widzenia czasu rozwiązanie takie może być korzystne, szczególnie w przypadku aut służbowych.
AQUARESS 2013