REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO OTMUCHÓW

Poniedziałek - piątek 8 - 16
sobota 10 - 14
niedziele i święta nieczynne

Regeneracja koła dwumasowego OtmuchówW sytuacji, gdy Otmuchów jest miastem Twojego zamieszkania i regeneracja koła dwumasowego znajduje się w centrum Twojej uwagi z racji na konieczność przeprowadzenia tego zabiegu już teraz lub wkrótce, to zachęcamy Cię do korzystania z naszych usług. Koło dwumasowe, jak sama nazwa wskazuje, jest zbudowane z dwóch niezależnych mas, mogący obracać się wokół siebie o pewien określony kąt. Jedna z tych mas jest przytwierdzona śrubami do wału korbowego, do drugiej natomiast przylega tarcza sprzęgła wraz z dociskiem.

Dzięki wykorzystaniu tego podzespołu, jakim jest

dwumasa

, niwelowane są i tłumione drgania skrętne, których źródłem jest silnik pracujący w dolnym zakresie swoich obrotów. Z tego właśnie powodu różnego rodzaju objawy zużycia koła dwumasowego możemy zaobserwować, gdy silnik pracuje na wolnych obrotach, lub w momencie jego włączania i gaszenia. Gdy dodamy nieco gazu zwiększając tym samym obroty drgania skrętne nie występują w związku z tym różnego rodzaju symptomy w postaci metalicznych odgłosów lub stukania zanikają. W przypadku, gdy zetkniemy się podczas eksploatacji samochodu ze wspomnianymi symptomami, warto jest odwiedzić zaufanego mechanika, aby zdiagnozować źródło tych odgłosów. Gdy okaże się, że koło dwumasowe wymaga regeneracji, to warto jest w miarę szybko uporać się z tą czynnością, gdyż w skrajnym przypadku zużycia i wyeksploatowania

koło dwumasowe

może całkowicie odmówić posłuszeństwa i samochód zostanie unieruchomiony, co może generować dodatkowe koszty wynikające z konieczności skorzystania z lawety.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Otmuchów
  • regeneracja koła dwumasowego Otmuchów
regeneracja koła dwumasowego Otmuchów
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Współpracując z nami firma kurierska jest zlokalizowana w Opolu, a drogę z

Otmuchowa

do tego właśnie punktu przedstawia umieszczona mapa. Piszemy o tym, gdyż pewien procent naszych klientów wybiera rozwiązanie polegające na samodzielnym przywiezieniu do współpracującej z nami firmy kurierskiej, zlokalizowanej właśnie w Opolu swojego podzespołu. Zdecydowana większość naszych kontrahentów wybiera wariant zamówienia kuriera, który przyjeżdża pod wskazany adres i prawidłowo zapakowane koło dwumasowe odbiera.

Pod określeniem prawidłowo zapakowane rozumiemy tutaj takie przygotowanie przesyłki, aby znajdujące się w jej wnętrzu

koło dwumasowe

nie miałem możliwości swobodnego przemieszczania się, gdyż mogłoby ono ulec dalszemu uszkodzeniu. Niektórzy natomiast nasi klienci preferują osobisty przyjazd do naszego zakładu centralnego, niemniej jednak z uwagi na odległość oraz czas, który należałoby na to poświęcić nie zawsze rozwiązanie takie jest najlepszym wyjściem. Na ogół korzystają z niego osoby, którym bardzo zależy na czasie i klienci zamieszkujący bliskie okolice naszego zakładu centralnego.

AQUARESS 2013