REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO PRUSZCZ GDAŃSKI

Regeneracja koła dwumasowego Pruszcz GdańskiUkład sprzęgła w każdym samochodzie stanowi jeden z kluczowych elementów układu przeniesienia napędu. W przypadku naturalnego życia i wyeksploatowania,

regeneracja koła dwumasowego

jest świetną alternatywą wobec opcji zakupu części nowej. O możliwości kupna używanej dwumasy nawet nie wspominamy, albowiem rozwiązanie takie nie eliminuje problemu, lecz jedynie generuje niepotrzebne koszty, dlatego nie będziemy się tutaj nad tym wyjściem zastanawiać, ani przez chwilę. Podczas realizowanych w naszym zakładzie procesów technologicznych w pierwszej kolejności dokonujemy oceny stanu technicznego dwumasy, aby sprawdzić czy rzeczywiście kwalifikuje się ona do regeneracji i czy zabieg taki będzie w ogóle możliwe. Dyskwalifikującym faktem dla każdej dwumasy jest uszkodzona obudowa. Do dalszych naszych procesów technologicznych wykorzystujemy jedynie właśnie ten element, a zatem musi on być w dobrej kondycji technicznej. Wewnątrz koła dwumasowego znajdują się mechanizmy odpowiedzialne za tłumienie drgań skrętnych i to właśnie one w trakcie pracy dwumasy ulegają naturalnemu procesowi zużycia i wyeksploatowania.

W przypadku każdego koła i za każdym razem, co warto jest szczególnie podkreślić, wymieniamy zawsze wszystkie elementy mechanizm tłumienia drgań skrętnych tworzące. Oznacza to, że regeneracja koła dwumasowego, tak na dobrą sprawę kończy się uzyskaniem podzespołu o walorach i sprawności technicznej części nowej. Gwarancja, którą udzielamy wystawiana jest bez limitu przejechanych kilometrów w okresie jej trwania.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Pruszcz Gdański
  • regeneracja koła dwumasowego Pruszcz Gdański
regeneracja koła dwumasowego Pruszcz Gdański
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Na terenie województwa pomorskiego punkt przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej zlokalizowany jest w Gdańsku. Droga dzieląca tę lokalizację od

Pruszcza Gdańskiego

, to niewiele ponad 25 km i pokonanie tej trasy nie powinno zająć więcej, niż około 20 minut. Informacja ta jest ważna szczególnie dla posiadaczy samochodów firmowych, gdy kierowcy zależy na czasie. Mapa umieszczona na naszej stronie kolorem niebieskim przedstawia optymalny dojazd.

Specyfika pracy firm kurierskich powoduje, że gdy w ciągu danego dnia złożymy zlecenie zbyt późno, to kurier może przyjechać dopiero nazajutrz. Gdy zależy nam na czasie i samodzielnie danego dnia przywieziemy swoje koło dwumasowe do regeneracji bezpośrednio kurierowi, to już na drugi dzień znajduje się ono w naszym zakładzie i może zostać poddane procesom regeneracyjnym.
AQUARESS 2013