REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO KONIN

Poniedziałek - piątek 8 - 16
sobota 10 - 14
niedziele i święta nieczynne

Regeneracja koła dwumasowego KoninSprawny samochód to nie tylko lepszy komfort jazdy dla samego kierowcy, ale również i dbałość o bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Jeżeli Konin jest miejscem Twojego zamieszkania i regeneracja koła dwumasowego, zwanego popularnie dwumasą jest niezbędna, zachęcamy do kontaktu z naszym zakładem. Kluczowym elementem przed zleceniem usługi regeneracyjnej jest prawidłowa diagnostyka podzespołów, która może zostać wykonana tylko i wyłącznie w warsztacie samochodowym. Wszelkiego rodzaju diagnostyka na telefon nie jest możliwa, niemniej jednak w odniesieniu do kół dwumasowych można wskazać na kilka symptomów wskazujących dosyć jednoznacznie, że to właśnie koło dwumasowe wymaga naszej uwagi. Do podstawowych objawów towarzyszących zużytej dwumasie należą różnego rodzaju metaliczne odgłosy wydobywające się z okolicy skrzyni biegów podczas pracy silnika w dolnym zakresie obrotów. Specyfikacja drgań skrętnych powoduje, że występują one wyłącznie we wspomnianym zakresie obrotów. Dodatkowo nasz niepokój powinny wzbudzić metaliczne odgłosy oraz różnego rodzaju stuki podczas włączania i gaszenia silnika. Gdy którykolwiek z tych objawów zaobserwujemy, warto jest niezwłocznie odwiedzić mechanika i wykonać diagnostykę w tym obszarze.

Jeżeli nie masz zaufanego specjalisty w zakresie mechaniki pojazdowej, możesz liczyć na naszą pomoc. Ponieważ na rynku motoryzacyjnym działamy już od bardzo długiego okresu czasu, do współpracy z nami zaprosiliśmy bardzo dużą liczbę warsztatów samochodowych realizujących diagnostykę oraz demontaż podzespołów na potrzeby regeneracji. Z uwagi na dużą ilość współpracujących z nami warsztatów zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy z całą pewnością będą mogli wskazać Ci rzetelny warsztat w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania, dzięki czemu cały proces przebiegnie w sposób łatwy i wygodne dla Ciebie. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami pod podanym na stronie numerem telefonu.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Konin
  • regeneracja koła dwumasowego Konin
regeneracja koła dwumasowego Konin
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Dostarczenie swoich podzespołów do

regeneracji

w naszym zakładzie może odbyć się według różnych schematów postępowania uzależnionych od danego i konkretnego przypadku. Najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z naszymi specjalistami mogącymi podpowiedzieć i doradzić, który wariant w danym przypadku będzie najlepszym rozwiązaniem. Jeżeli zamieszkujesz

Konin

i chciałbyś osobiście dostarczyć kurierowi swoją przesyłkę, to należałoby udać się do Poznania, gdzie zlokalizowany jest punkt przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej, co przedstawia umieszczono tuż obok mapa.

Znacznie prostszym rozwiązaniem jest zamówienie kuriera, który przyjedzie pod dowolnie wskazaną lokalizację i dwumasę zabierze. Miejscem odbioru

dwumasy

może być także warsztat realizujący demontaż koła dwumasowego na potrzeby regeneracji. Niektórzy nasi Klienci wybierają rozwiązanie w postaci samodzielnego przyjazdu do naszego zakładu, lecz z uwagi na odległość i czas nie zawsze to będzie najlepszy wariant. Z tego właśnie powodu proponujemy w pierwszej kolejności zadzwonić do naszego specjalisty, który pomoże wybrać najbardziej korzystne rozwiązanie.
AQUARESS 2013