REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO BRZEG

Regeneracja koła dwumasowego BrzegW przypadku, gdy regeneracja koła dwumasowego w Twoim aucie jest konieczna, a Ty zamieszkujesz Brzeg lub dowolną inną miejscowość na terenie województwa opolskiego to znaczy, że odwiedzasz właściwą stronę w sieci, a my możemy pomóc rozwiązać Ci twój problem. Nie wszyscy wiedzą, a szczególnie dotyczyć to może indywidualnych kierowców, że koła dwumasowe są stosowane zarówno w silnikach benzynowych, jak i tych zasilanych olejem napędowym.

Dwumasa w każdym z tych przypadków w pełni dokładnie taką samą rolę, czyli ma za zadanie tłumienie drgań skrętnych generowany przez silnik podczas jego pracy na wolnych obrotach i jednocześnie przyczyniać się do ochrony skrzyni biegów przed tymi właśnie drganiami i przeciążeniami. Dzięki temu nie będziemy odczuwali nadmiernych drgania karoserii, jak już wspomnieliśmy w dolnym zakresie obrotów silnika oraz skrzynia biegów będzie posiadała odpowiednią ochronę. Niektórzy klienci decydują się na zastąpienie w przypadku awarii dwumasę zwykłym układem sprzęgła, ale jak wskazuje nasze wieloletnie doświadczenie, rozwiązanie takie może doprowadzić do znacznie poważniejsze usterki jednostki napędowej lub skrzyni biegów, dlatego rozwiązanie tego nie będziemy nikomu polecali. Koszt

zregenerowania dwumasy

nie jest wcale większy, niż zakup zwykłego sprzęgła, a jednak zastosowanie koła dwumasowego poza wspomnianymi wcześniej aspektami może również przyczynić się do niższego zużycia paliwa oraz większego komfortu jazdy, co szczególnie w silnikach diesla może mieć znaczenie dla posiadacza samochodu.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Brzeg
  • regeneracja koła dwumasowego Brzeg
regeneracja koła dwumasowego Brzeg
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Jeżeli zamieszkujesz

Brzeg

i chciałbyś skorzystać z naszych usług w formie obsługi kurierskiej, to w tej kwestii są dwie możliwości. Po pierwsze można zamówić kuriera, który przyjedzie pod wskazany adres i przesyłkę zabierze i po regeneracji z powrotem dostarczy. Można także udać się samemu do punktu przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej, który jest zlokalizowany w Opolu, a drogę do tego punktu przedstawia umieszczona tuż obok mapa. Niektórzy klienci wybierają opcję samodzielnego przyjechania ze swoim podzespołem bezpośrednio do naszego zakładu centralnego.

Zdecydowanie jednak największa część naszych kontrahentów dla ułatwienia wybiera wariant zamówienia kuriera, co zresztą jest chyba najprostszym i najmniej czasochłonnym rozwiązaniem. Z kolei samodzielną wizytę w firmie kurierskiej z reguły wybierają te osoby, którym zależy na czasie, a kuriera zamówili zbyt późno danego dnia, aby kurier zdążył odebrać przesyłkę. W takim przypadku samodzielna wizyta u przewoźnika powoduje, że już nazajutrz w godzinach przedpołudniowych podzespół jest w naszym zakładzie poddawany

regeneracji

.

AQUARESS 2013