REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO SUWAŁKI

Regeneracja koła dwumasowego SuwałkiJeżeli zamieszkujesz Suwałki na terenie województwa podlaskiego i interesuje Cię regeneracja koła dwumasowego, zadzwoń do naszego serwisu, aby uzyskać wszelkie niezbędne informacje o tym, w jaki sposób nasze usługi są realizowane.

Gdy masz jakiekolwiek wątpliwości, czy Twoje koło dwumasowe kwalifikuje się do regeneracji i czy objawy towarzyszące tej usterce rzeczywiście dotyczą dwumasy, skontaktuj się również z nami, a my wskażemy Ci w Twojej okolicy warsztat samochodowy, który będzie w stanie dokonać rzetelnej inspekcji stanu dwumasy w Twoim samochodzie.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Suwałki
  • regeneracja koła dwumasowego Suwałki
regeneracja koła dwumasowego Suwałki
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka
Ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Decydując się na

regenerację koła dwumasowego

, z pewnością spotykamy się z różnymi opiniami na ten temat. Wiele z tych opinii pochodzi z Internetu i możemy je także spotkać na rozmaitych forach samochodowych, niestety znaczna część z nich pochodzi od osób nie mających zielonego pojęcia o mechanice samochodowej, a powtarzających jedynie zasłyszane gdzieś od kogoś opinie.

Podstawowy z mitów mówi, że koła dwumasowego nie regeneruje się. Oczywiście jest to całkowita bzdura, ponieważ my zajmujemy się tym już od wielu lat i współpracujemy z licznymi warsztatami samochodowymi i autoryzowanymi serwisami niektórych marek samochodowych, a nasza współpraca rozwija się i ma się dobrze. Oznacza to, że jeżeli ma się pojęcie o regeneracji koła dwumasowego to z powodzeniem czynność taką można wykonywać. Oczywiście regeneracji koła dwumasowego nie da się wykonać młotkiem, przecinakiem i zwykłą spawarką ale potrzeba do tego specjalistycznych maszyn i urządzeń.
Po naszej regeneracji koła dwumasowe uzyskują pełne walory użytkowe, a swoimi przebiegami są w stanie bez żadnego problemu uzyskać przebieg zbliżony, a nawet niekiedy większy od przebiegu na fabrycznie nowym kole dwumasowym. Warto również zwrócić uwagę na to, że koła dwumasowe ulegają usterkom na skutek tego, że do fabrycznie nowego koła lub koła po regeneracji założymy wyeksploatowaną tarcze i zużyty docisk. Szczególnie ten drugi mocno przyczynia się do skrócenia żywotności dwumasy ponieważ nie ma on już przekroju płaszczyzny, a przybiera ona raczej przekrój stożka, przez co zmniejsza się powierzchnia jego styku z kołem dwumasowym. Ponieważ obciążenia, które są przenoszone z wału korbowego na skrzynię pozostają niezmienione, a zmniejsza się powierzchnia styku, to łatwo domyślać się, że temperatura w tym miejscu ulega gwałtownemu zwiększeniu i przyczynia się ona do szybkiego wypalenia smaru znajdującego się wewnątrz dwumasy.

W takim przypadku sprężyny pracują na sucho i od tego momentu dzieli nas już tylko krok od całkowitego zniszczenia koła dwumasowego, do tego stopnia, że nie będzie ono nadawało się już nawet do regeneracji, a jedynie na złom. Niestety wiele usterek kół dwumasowych powodują sami kierowcy i użytkownicy samochodów poprzez swoją, nie bójmy się tego powiedzieć, głupotę. Jeżeli dokonujemy demontażu skrzyni biegów, aby wyjąć dwumasę i szkoda nam wydać na nowy wysprzęglik, tarczę oraz docisk jedynie kilkuset dodatkowych złotych lub wielu przypadkach nawet mniej, no to niestety w takich przypadkach, sami jesteśmy sobie winni i nie ma sensu w takiej sytuacji zwalać winy na regenerację koła dwumasowego. Dokładnie taka sama usterka zaistniałaby również gdybyśmy zamontowali fabrycznie nową dwumasę i stary docisk wraz z tarczą sprzęgła i wysprzęglikiem.

Tak więc, jeżeli interesuje Cię

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie, to proponujemy raczej skorzystać z porady fachowców w tym zakresie, a nie nastolatków wypowiadających się na różnych forach, bez jakiejkolwiek wiedzy w zakresie motoryzacji. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości nasi serwisanci są do Państwa dyspozycji pod podanymi numerami telefonów.
AQUARESS 2013