REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO DĘBICA

Regeneracja koła dwumasowego DębicaJeżeli Dębica lub inna sąsiednia miejscowość jest lokalizacją Twojego zamieszkania i regeneracja koła dwumasowego powinna zostać wykonana, z całą pewnością możesz nam zaufać i powierzyć wykonywanie tych czynności. Jedno z pierwszych pytań, które zada nasz specjalista jest takie, czy dwumasa jest już zdemontowana z samochodu, czy też jeszcze nie. Pytanie to warunkuje w dużym stopniu dalsze postępowanie.

Gdy podzespół jest już zdemontowany, to trzeba dostarczyć go do naszego zakładu centralnego. Można zrobić to osobiście, niemniej jednak z doświadczenia doskonale wiemy, że w przypadku dużej ilości kierowców nie jest to możliwe, choćby z uwagi na znaczną odległość dzielącą zakład od Państwa miejsca zamieszkania. W takim przypadku można zamówić kuriera, który odwiedzi Państwo w dowolnej lokalizacji na terenie całego kraju i zapakowaną dwumasę odbierze, a po regeneracji odwiezie pod dowolny adres. Lokalizacją tą może być również warsztat, w którym dokonywany jest demontaż i montaż koła dwumasowego na potrzeby jego regeneracji.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Dębica
  • regeneracja koła dwumasowego Dębica
regeneracja koła dwumasowego Dębica
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka
Ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
W przypadku natomiast, kiedy koło dwumasowe jest zamontowane w samochodzie i auto jeszcze jeździ, w pierwszej kolejności trzeba dokonać rzetelnej diagnostyki, czy rzeczywiście dwumasa kwalifikuje się do regeneracji. Jest to o tyle istotne, że wydatek związany z regeneracją i demontażem skrzynie biegów stanowi określony koszt, na który nie chcemy narażać klienta, bez upewnienia się, czy rzeczywiście koszt ten jest konieczny. W celu wykonania diagnostyki można odwiedzić swojego zaufanego mechanika, a jeżeli nie macie Państwo takiego, proponujemy skorzystać z naszej rekomendacji i odwiedzić któryś ze współpracujących z nami warsztatów.
Kolejnym etapem, gdy okaże się, że regeneracja rzeczywiście będzie konieczna jest demontaż dwumasy. Po wyjęciu jej z samochodu dalsze postępowanie jest podobne do procedury opisanej kilka zdań powyżej, czyli można jechać samodzielnie do zakładu lub zamówić kuriera. Oprócz tego, możliwa jest opcje samodzielnego zawiezienia zapakowanego podzespołu do firmy kurierskiej zlokalizowanej w pobliżu miejsca Państwa zamieszkania. Z rozwiązania takiego warto jest skorzystać szczególnie wtedy, gdy zależy nam na czasie, a zamówienie na usługi złożymy zbyt późno, aby jeszcze tego samego dnia kurier do Państwa dojechał. Zatem, aby nie czekać na kolejny dzień i nie tracić czasu, można zapakować swoją dwumasę i dostarczyć kurierowi. Dzięki temu, już na drugi dzień w godzinach porannych koło będzie w naszym zakładzie gotowe do poddania go wszelkim procesom technologicznym. Tak więc, jeżeli

Dębica

jest miejscem Twego zamieszkania i

regeneracja koła dwumasowego

jest konieczna w posiadanym przez Ciebie samochodzie, proponujemy skorzystać z naszych usług i skontaktować się z naszymi fachowcami.
AQUARESS 2013