REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO KOŚCIERZYNA

tel.  603 501 605

Zamawianie usług i informacje
Twoje auto będzie sprawne w ciągu kilku godzin
Poniedziałek - piątek 8-18 
soboty 10 - 14, niedziela nieczynne
Koło dwumasowe jak nowe
takie właśnie będzie po naszej regeneracji

Regeneracja koła dwumasowego KościerzynaGdy sprzęgło w naszym samochodzie niedomaga i

regeneracja koła dwumasowego

lub innych elementów ten układ tworzących jest niezbędna, to serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych profesjonalnych usług w tym zakresie. Chcąc dostarczyć dwumasę do naszego zakładu możemy uczynić to osobiście lub zamówić kuriera. W tym miejscu pragniemy przypomnieć o specyfice pracy firm kurierskich. Otóż jeżeli chcemy, aby kurier odwiedził nas jeszcze tego samego dnia i odebrał przesyłkę, to zlecenie musimy złożyć do określonej godziny. Po jej przekroczeniu przewoźnik będzie mógł przyjechać dopiero dnia kolejnego. Jeżeli zależy nam na czasie, to możemy także samodzielnie dostarczyć swoją dwumasę kurierowi. To, do której godziny kurier może przyjechać jeszcze tego samego dnia jest uzależnione od lokalizacji. Im miasto, z którego paczka ma być odebrana jest większe, tym godzina ta jest późniejsza.

W przypadku małych miejscowości, godzina graniczna jest z reguły przed południem. Jeżeli chcemy zatem mieć pewność, że kurier odbierze naszą dwumasę jeszcze tego samego dnia, to najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z naszymi specjalistami i zamówienie transportu w godzinach przedpołudniowych. Regeneracja koła dwumasowego przez nas oferowana to bardzo dobre wyjście w przypadku, gdy mamy kłopot z układem przeniesienia napędu w naszym samochodzie. Cena w takim przypadku jest znacznie niższa, niż koszt kupna nowej dwumasy.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Kościerzyna
  • regeneracja koła dwumasowego Kościerzyna
regeneracja koła dwumasowego Kościerzyna
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doświadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pełen zakres usług
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obsługa logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Jak wynika z zamieszczonej obok mapy,

Kościerzyna

oddalona jest od Gdańska o prawie 60 km. Prawdopodobnie każdy zorientowany kierowca wie, jak do punktu tego dojechać, niemniej jednak dla celów informacyjnych i poglądowych mapę zamieściliśmy. Wspominamy o tym dlatego, że niektórzy z naszych kontrahentów wybierają wariant samodzielnego przywiezienia zapakowanego koła dwumasowego do regeneracji w naszej firmie bezpośrednio do punktu przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej.

Oczywiście można również samodzielnie przyjechać ze swoją dwumasą do naszego zakładu centralnego lub zamówić kuriera, który dowolnie wskazaną lokalizację odwiedzi i koło zabierze. Miejscem ten tym może być oczywiście również warsztat dokonujący demontażu

koła dwumasowego

. Dzięki temu nie musimy dźwigać tego ciężkiego podzespołu, lecz załatwi to za nas kurier odwiedzając wskazaną lokalizację.
AQUARESS 2013