REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO CZAPLINEK

Regeneracja koła dwumasowego CzaplinekW każdym przypadku regeneracja koła dwumasowego w naszym zakładzie kończy się wystawieniem gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów w okresie jej trwania. Standardowa gwarancja na nasze usługi to rok czasu. Na skutek tego, że wciąż ulepszamy realizowane przez nas procesy technologiczne i staramy się wykorzystywać coraz lepsze materiały, z których wykonane są części zamienne do wszystkich procesów regeneracyjnych, w przypadku niektórych modeli samochodów gwarancja taka może zostać wydłużona do okresu dwóch lat. Okres ten również nie jest związany z jakimkolwiek limitem przejechanych kilometrów. Można chyba łatwo wnioskować, że realizowane przez nas czynności naprawcze wykonywane są w sposób bardzo profesjonalny, skoro udzielamy na wybrane modele tak długiej gwarancji bez limitu kilometrów.

Naszymi kontrahentami są nie tylko kierowcy indywidualni, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek samochodowych. Na rynku regeneracyjnym istniejemy już od bardzo długiego okresu czasu i nasze podzespoły można spotkać nie tylko w samochodach jeżdżących po naszym kraju, ale również niektórych państw ościennych.

Nasz zakład centralny posiada również magazyn części zregenerowanych, które możemy zaoferować w przypadku, gdyby z jakiegokolwiek powodu część do nas dostarczona nie nadawała się do naprawy.

Regeneracja koła dwumasowego

, to jedna z wielu usług realizowanych w naszym zakładzie. Dodatkowo możemy zająć się także tarczą sprzęgła, wysprzęglikiem, dociskiem sprzęgła, maglownicą, pompą wspomagania lub konwerterem w Twoim samochodzie.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Czaplinek
  • regeneracja koła dwumasowego w Czaplinku
regeneracja koła dwumasowego Czaplinek
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Gdy oddajemy samochód do naprawy, to z reguły oczekujemy, aby trwało to jak najkrócej. W przypadku

regeneracji koła dwumasowego

oczekiwania najprawdopodobniej są podobne. Aby skrócić czas trwania całej operacji, istnieje możliwość, aby swoje koło dwumasowe dostarczyć do regeneracji w naszym zakładzie poprzez samodzielne przywiezienie przesyłki do współpracującej z nami firmy kurierskiej na terenie województwa zachodniopomorskiego. Umieszczona mapa przedstawia drogę dzielącą Szczecin i

Czaplinek

, gdyż właśnie tam wspomniana firma ma swoją siedzibę.

Oczywiście rozwiązanie najprostsze to zamówienie kuriera, który przyjedzie pod dowolnie wskazaną lokalizację i dwumasę zabierze. W niektórych jednak przypadkach szczególnie, gdy zależy nam na czasie, możemy z omawianej przez nas możliwości skorzystać. Najlepiej będzie jednak, gdy skontaktujemy się z naszymi specjalistami, którzy udzielają wszelkich niezbędnych w tym zakresie informacji.
AQUARESS 2013