Regeneracja maglownic Wrocław

Gwarancja 12 m-cy
OBSŁUGA NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
Regeneracja przekładni hydraulicznych od 440 zł - dotyczy niektórych modeli samochodów

O szczegóły pytaj naszego doradcę

ATRAKCYJNA CENA - FABRYCZNE WYKONANIE
Maglownica trafia do naszego zakładu
Wykonujemy regenerację i testy
Otrzymujesz zregenerowaną maglownicę

Regeneracja maglownic WrocławNiektóre podzespoły samochodowe po ich zużyciu i wyeksploatowaniu nadają się do tego, aby ponownie je wykorzystać. Regeneracja maglownicy (przekładni kierowniczej) jest tego doskonałym przykładem. Podzespół ten, jak zapewne każdy kierowca wie doskonale, odpowiada ze konwersję ruchu obrotowego kierownicy na odpowiedni skręt kół, dzięki czemu możliwe jest sterowanie samochodem i wybór właściwego kierunku jazdy.

Układ kierowniczy, jak widać jest jednym z istotniejszych w każdym samochodzie, a jego prawidłowe działanie i pełna sprawność, to nie tylko precyzyjne sterowanie torem jazdy pojazdu ale i także bezpieczeństwo na drodze.

Regeneracja maglownicy (przekładni kierowniczej)

przywraca jej pierwotne właściwości, takie jakie miała tuż po opuszczeniu zakładu produkcyjnego.

Podczas tych wszystkich operacji mającej na celu doprowadzenie maglownicy do stanu porównywalnego z nowym, jest ona rozkładana na części pierwsze, a w dalszej kolejności wymianie podlegają wszystkie uszczelnienia oraz obróbce podlegają elementy metalowe, które na skutek wielu lat pracy straciły swoje pierwotne wymiary na skutek tarcia.

Dzięki temu maglownica znów jest szczelna i może przez kolejne lata sprawnie i bezpiecznie funkcjonować w układzie kierowniczym.
regeneracja maglownicy Wrocław
Sama wymiana uszczelnień i obróbka elementów metalowych do dopiero część całego procesu

regeneracji maglownicy (przekładni kierowniczej)

. Po złożeniu maglownicy w całość, a jeszcze przed wysłaniem jej do odbiorcy, podlega ona testom na szczelność i prawidłowość działania.

W tym celu każda regenerowana u nas maglownica jest montowana na specjalistycznym stole diagnostycznym, który symuluje rzeczywiste warunki pracy przekładni kierowniczej. Na tymże stole, maglownice poddawana jest obciążeniom i wpływowi ciśnień i temperatur na takim poziomie, jak odbywa się to w warunkach rzeczywistej pracy maglownicy zamontowanej na samochodzie.

Dopiero po pozytywnym przyjściu wszystkich testów maglownica jest pakowana, otrzymuje indywidualną kartę gwarancyjną i jest wysyłana do odbiorcy.

Dzięki tak zorganizowanemu procesowi, jesteśmy w stu procentach pewni rzetelności swojej pracy, a regenerowane maglownice wyjeżdżające z naszego zakładu służą klientom bezproblemowo przez wiele lat.
zregenerować maglownicę we Wrocławiu

REGENERACJA MAGLOWNIC WROCŁAW

- Zapraszamy także mieszkańców miast sąsiednich na terenie woj.

dolnośląskiego

:

Wrocław Wałbrzych Jelenia Góra Legnica Lubin Trzebnica Prusice Żmigród Milicz Oleśnica Oława Twardogóra Międzybórz Syców Bierutów Strzelin Dzierżoniów Kłodzko Kamienna Góra Bolków Strzegom Lubań Zgorzelec Polkowice Głogów Ścinawa Złotoryja Chojnów Bolesławiec

regeneracja maglownicy montaż i demontaż oraz serwis
regeneracja maglownicy kontrola stanu połączeń
regeneracja maglownicy diagnostyka testy przed wysłaniem Klientowi
zregenerowana maglownica przed testami szczelności
maglownica po regeneracji w magazynie przekładni sprawnych
maglownica zregenerowana po testach oczekuje na zapakowanie i wysłanie
regeneracja maglownicy pomiar przed obróbką mechaniczną
regeneracja maglownicy pomiary w celu określenia stopnia zużycia listwy
regeneracja maglownicy w trakcie realizacji
regeneracja maglownicy szlifowanie na specjalistycznej maszynie
regeneracja maglownicy zakończona montażem poszczególnych części
maglownica zregenerowana po kontroli i przed odesłaniem do odbiorcy
Masowo przywożone do naszego kraju samochody z przeznaczeniem sprzedaży ich na części zasilają rynek używanych podzespołów, niemniej jednak trzeba mieć świadomość, że nie każda używana część powinna być zamontowana w przypadku, gdy oryginalna uszkodzi się w naszym aucie. Maglownica jest tego doskonałym przykładem.

Otóż przekładnia kierownicza, podobnie jak każda inna mechanicznie pracująca część ma swoją żywotność i po osiągnięciu określonego przebiegu, czy stopnia zużycia najzwyczajniej w świecie nadaje się do regeneracji lub w skrajnym przypadku na złom.
  • maglownica w trakcie regeneracji

Regeneracja maglownicy

, z uwagi na złożoność procesów technologicznych wymaga zdemontowania jej z samochodu. Wykonać może to praktycznie każdy mechanik samochodowy, niemniej jednak niekiedy nasi klienci pytają nas o możliwość polecenia im jakiegoś dobrego warsztatu. W tym momencie przychodzimy wszystkim naszym klientom z pomocą i rekomendujemy warsztaty zlokalizowane w wielu lokalizacjach. Na motoryzacyjnej mapie Polski jesteśmy obecni od wielu już lat, dzięki czemu wybraliśmy do współpracy na terenie całego kraju ogromną ilość solidnych i rzetelnych warsztatów samochodowych. Po zdemontowaniu maglownicy można samodzielnie dostarczyć ją do naszego zakładu lub zamówić u nas kuriera.

Dla przyspieszenia całej operacji można również samodzielnie dostarczyć zapakowaną maglownicę do firmy kurierskiej, która po regeneracji odeśle ją pod wskazany adres.

Regeneracja maglownicy

wiąże się z koniecznością zdemontowania jej z samochodu i dostarczenia do naszego zakładu. Jeśli jest to utrudnieniem, można zamówić kuriera, który osobiście odbierze przesyłkę z maglownicą i po wykonanej u nas regeneracji przywiezie ją pod wybrany przez klienta adres (do domu lub bezpośrednio do warsztatu). Można także, dla zaoszczędzenia czasu, osobiście dostarczyć paczkę z zapakowaną przekładnią kierowniczą do siedziby firmy kurierskiej

we Wrocławiu

. Poniżej podajemy dla wygody naszych klientów przybliżone odległości do siedziby kuriera z wybranych lokalizacji na terenie województwa dolnośląskiego.


Trzebnica -

Wrocław

, ok. 23 km,
Strzegom - Wroc
ław, ok. 70 km,
Wa
łbrzych - Wrocław, ok. 95 km,
Bolków - Wroc
ław, ok. 91 km,
Ole
śnica - Wrocław, ok. 26 km,
Jelenia Góra - Wroc
ław, ok. 125 km
Strzelin - Wroc
ław, ok. 40 km,
K
łodzko - Wrocław, ok. 100 km,
G
łogów - Wrocław, ok. 108 km,
Legnica - Wroc
ław, ok. 100 km,
Lubin - Wroc
ław, ok. 74 km,
Boles
ławiec - Wrocław, ok. 131 km.
Solidnie
Gwarancja
Cały kraj
Wszystkie marki
Wrocław regenerowana maglownica czy nowa
Wrocław maglownica przekładnia kierownicza regeneracja
maglownica regeneracja Wrocław
przekładnia kierownicza regeneracja Wrocław ceny
maglownica Wrocław
AQUARESS 2013