REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO

tel.  603 501 605

Zamawianie usług i informacje
Twoje auto będzie sprawne w ciągu kilku godzin
Poniedziałek - piątek 8-18 
soboty 10 - 14, niedziela nieczynne
Koło dwumasowe jak nowe
takie właśnie będzie po naszej regeneracji
Regeneracja
kół dwumasowychNasza firma specjalizuje się w regeneracji części samochodowych, w tym

kół dwumasowych

, zwanych popularnie dwmasami. Obsługujemy klientów z terenu całego kraju - bez znaczenia jest z jakiego miasta do nas dzwonisz - każdego Klienta obsługujemy według tego samego standardu.

Regeneracja koła dwumasowego

może być połączona z naprawą tarczy sprzęgła i docisku.

Koła dwumasowe

, zwane potocznie dwumasami montowane są nie tylko do samochodów z silnikiem diesla ale również do aut z silnikami benzynowymi. Regeneracja koła dwumasowego, czyli usługa którą Państwu polecamy zapewnia przywrócenie zużytej dwumasie stu procent jej pierwotnych właściwości - oznacza to, że po regeneracji można spodziewać się osiągnięcia - oczywiście przy zachowaniu dotychczasowego stylu jazdy - zbliżonego przebiegu.
koło dwumasowe gotowe do wysłania

Koła dwumasowe

pełnią we współczesnych samochodach dość istotną funkcję. Odpowiadają bowiem za tłumienie drgań generowanych przez wał korbowy i zapobiegają przenoszeniu się ich na pozostałą część auta. Są stosowane już od wielu lat ale można zauważyć ich coraz powszechniejsze użycie dopiero od relatywnie krótkiego czasu.
kontrola koła dwumasowego

Koło dwumasowe

niekiedy jest zamieniane przez niedoświadczonych mechaników lub nie mających pojęcia od tym temacie kierowców na sprzęgło klasyczne. Jest to rozwiązanie, które pozornie nie wpływa na skrzynię biegów i wał korbowy, niemniej jednak prędzej, czy później przyjdzie nam się zmierzyć z problemem poważnej usterki któregoś z tych elementów, co jak chyba łatwo wnioskować wiąże się z dość pokaźnym wydatkiem finansowym.
koło dwumasowe

Regeneracja kół dwumasowych

w naszym serwisie jest dokonywane na profesjonalnych maszynach - całość regeneracji kończy się precyzyjnym wyważeniem koła - rzeczą oczywistą jest gwarancja na nasze usługi, która obejmuje 12 miesięcy, bez limitu kilometrów.

Koła dwumasowe

najczęściej ulegają uszkodzeniu w samochodach marek: Skoda Fiat Audi Saab Ford Honda Hyundai Peugeot Citroen Renault Subaru Alfa Romeo Suzuki BMW Chevrolet Kia Lancia Land Rover Mitsubishi Nissan Opel Volkswagen Isuzu Seat Mazda Mercedes Rover Toyota Volvo.
rozmontowane koło dwumasowe
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doświadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od ponad 10 lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pełen zakres usług
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obsługa logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
AQUARESS 2013