Regeneracja konwertera - sprzęgła hydrokinetycznego

Poniedziałek - piątek 8-16
sobota 10 - 14
niedziela - nieczynne
Tel.  603 501 605
Informacje i zamawianie usług
Regeneracja konwerterów - sprzęgieł hydrokinetycznych

Nasza firma specjalizuje się w regeneracji części samochodowych, w tym

konwerterów

, zwanych popularnie sprzęgłami hydrokinetycznymi. Obsługujemy klientów z terenu całego kraju - bez znaczenia jest z jakiego miasta do nas dzwonisz - każdego Klienta obsługujemy według tego samego standardu.

Regeneracja konwertera

wiąże się z przywróceniem mu pełnych walorów użytkowych.

Regeneracja konwertera - sprzęgła hydrokinetycznegoStanowiący element układu przeniesienia napędu konwerter, czy sprzęgło hydrokinetyczne jest elementem, którego regeneracja i naprawa może skutecznie przywrócić do pierwotnej kondycji technicznej i pomóc odzyskać pełne walory użytkowe. Konwerter jest zamontowany pomiędzy silnikiem, a skrzynią biegów. Z jednej strony jest on przykręcony do silnika i koła zamachowego, a z drugiej strony za pomocą specjalnego króćca łączy się ze skrzynią biegów. Wewnątrz konwertera znajdują się specjalnie wyprofilowane tarcze z łopatkami oraz elementy cierne, a wszystko jest zatopione w oleju przekładniowym. Z tej właśnie przyczyny różnego rodzaju objawy niesprawności konwertera oprócz szarpania, utraty mocy, czy palących się kontrolek na desce rozdzielczej mogą wiązać się także z pojawiającymi się na nawierzchni pod samochodem plamami oleju. Zauważenie jakichkolwiek niepokojących objawów przez posiadacza samochodu w zakresie pracy auta powinny skłonić go do wizyty w warsztacie i diagnostyki.

Konwerter w skrajnym przypadku uszkodzenia może całkowicie odmówić posłuszeństwa i dalsza jazda nie będzie możliwa. Może to oznaczać konieczność transportu samochodu na lawecie. W przypadku samochodów wyposażonych w skrzynię automatyczną nie zaleca się holowania takiego auta przez długi okres czasu i w związku z tym najprawdopodobniej wykorzystanie lawety będzie jedynym rozwiązaniem do transportu takiego pojazdu. Oczywiście koszt takiego rozwiązania będzie uzależniony od miejsca, gdzie ewentualnie taka przygoda nam się przydarzy. Dlatego aby uniknąć tego rodzaju niespodzianek warto jest pamiętać o tym, że regeneracja i naprawa konwertera powinna zostać wykonana w miarę szybko po tym, gdy zostanie postawiona w tym zakresie odpowiednia diagnoza.
Zapraszamy z miast:

Słupsk Gdańsk Kalisz Nowy-Sącz Żyrardów Elbląg Ciechanów Włocławek Suwałki Koszalin Gdynia Katowice Ostrołęka Mielec Opoczno Kraków Łódź Kłodzko Tarnobrzeg Biała-Podlaska Opole Tomaszów-Mazowiecki Siedlce Kwidzyn Grójec Rawa-Mazowiecka Dęblin Gryfice Sandomierz Brzeg Legnica Myślibórz Dębica Rzeszów Olkusz Puławy Szczecin Leszno Chorzów Kołobrzeg Bełchatów Przysucha Skierniewice Sosnowiec Ełk Zamość Tychy Wrocław Ostrowiec-Świętokrzyski Zabrze Toruń Gorzów-Wielkopolski Jarocin Wałbrzych Tarnów Konin Inowrocław Otwock Częstochowa Chełm Piła Lublin Piotrków-Trybunalski Nysa Kluczbork Jelenia-Góra Olsztyn Płock Sieradz Pniewy Wałcz Garwolin Radom Sochaczew Stalowa-Wola Krosno Rybnik Białystok Lubin Nowy-Targ Augustów Pajęczno Świecie Kielce Tczew Przemyśl Stargard Bytom Malbork Poznań Radomsko Łomża Skarżysko-Kamienna Bydgoszcz Bielsko-Biała Warszawa Zielona-Góra Gniezno Wieluńoraz każdej innej lokalizacji na terenie naszego kraju.
regeneracja konwertera naprawa sprzęgła hydrokinetycznego
naprawa sprzęgła hydrokinetycznego
regeneracja konwertera
Wiedza i doświadczenie
Konwertery regenerujemy już od ponad 10 lat.
Pełna obsługa logistyczna
Możemy zaoferować transport konwertera z dowolnego miejsca w Polsce.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny.
łozysko konwertera
stanowisko spawania konwertera
uszkodzony element konwertera
spawanie konwertera podczas regeneracji
sprężyny konwertera testowane podczas napraw i regeneracji
próba szczelności sprzęgła hydrokinetycznego
AQUARESS 2013