REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO EŁK

Regeneracja koła dwumasowego EłkJeżeli zamieszkujesz Ełk i regeneracja koła dwumasowego w Twoim samochodzie jest konieczna, zapraszamy do korzystania z naszych usług. Wieloletnie doświadczenie na rynku regeneracyjnym, bardzo bogate wyposażenie w maszyny i różnego rodzaju urządzenia naszego zakładu, doświadczony personel i stosowane materiały najwyższej jakości, to atuty naszego przedsiębiorstwa.

Naszej firmy nie można określać mianem warsztatu, gdyż dużo lepszym określeniem jest miano zakładu. Świadczy o tym zarówno skala działalności, jak i wszystkie posiadane przez nas zasoby. Szukasz fachowców z bogatym doświadczeniem i doskonale znających się na realizowanych procesach technologicznych? Z całą pewnością decydując się na korzystanie z naszych usług będziesz w pełni zadowolony, a oprócz czynności naprawczych zapewniamy również logistykę realizowanych procesów.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Ełk
  • regeneracja koła dwumasowego Ełk
regeneracja koła dwumasowego Ełk
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka
Ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Gdy zadzwonicie Państwo do naszego zakładu, jedno z pierwszych pytań, będzie dotyczyło tego, czy dwumasa jest już zdemontowana z samochodu, czy samochód porusza się jeszcze. W pierwszym przypadku najprostszym rozwiązaniem będzie dostarczyć do nas swoje koło dwumasowe, a jeżeli odległość na to nie pozwoli, to możemy zamówić dla Państwa kuriera, który odwiedzi dowolnie wskazane miejsce na terenie naszego kraju i podzespół podejmie, zaś po dokonaniu regeneracji przywiezie także pod dowolnie wskazany adres, którym może być na przykład warsztat, realizujący demontaż i montaż dwumasy.
W przypadku drugim, gdy samochód jeszcze porusza się i kierowca nie wie, w jaki sposób ma podejść do tego tematu, najlepszym wyjściem będzie odwiedzenie rekomendowanego przez nas warsztatu lub Twojego lokalnego mechanika i zlecenie dokonania diagnostyki, aby upewnić się rzeczywiście koło dwumasowe jest źródłem naszego niepokoju, w niektórych przypadkach okazuje się, że to całkiem inny element powoduje niepokojące nas symptomy. Gdy faktycznie dwumasa kwalifikuje się do regeneracji, dalsza procedura jest podobna. Wymontowane koło można dostarczyć do nas lub zamówić kuriera. Oczywiście z punktu widzenia Państwa wygody rozwiązanie z kurierem jest łatwiejsze i prostsze. Oczywiście decyzja ostateczna należy zawsze do Państwa. Tak więc, jeżeli zamieszkujesz

Ełk

i chciałbyś dokonać

regeneracji koła dwumasowego

w swoim samochodzie zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistami.
AQUARESS 2013