PRZYSUCHA REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO

Jeżeli

Przysucha

jest miejscem Twojego zamieszkania i

regeneracja koła dwumasowego

interesuje Cię, gdyż zabieg ten powinien zostać wykonany w Twoim samochodzie, zapraszamy do dalszej lektury informacji na naszej stronie oraz korzystania ze świadczonych przez nas kompleksowych i profesjonalnych usług. Średnia żywotność koła dwumasowego, to około 200 tysięcy kilometrów.

Do naszego zakładu trafiają zarówno dwumasy z przebiegiem znacznie niższym od tej wartości, ale również i takie które wytrzymują wartości około dwustu pięćdziesięciu tysięcy kilometrów lub nawet więcej. Najważniejszym elementem związanym z wytrzymałością sprzęgła jest styl jazdy kierowcy, gdyż agresywny, zwłaszcza w ruchu miejskim z pewnością nie służy dobrze żadnemu zespołowi w naszym samochodzie i dwumasa nie jest w tym przypadku jakimkolwiek wyjątkiem.
  • rozmontowane koło dwumasowe
Niestety regeneracja koła dwumasowego oznacza konieczność zdemontowania skrzyni biegów w warsztacie samochodowym, co rodzi konieczność podniesienia określonych kosztów. Z pewnością dla żadnego kierowcy wydawanie pieniędzy, aby auto powróciło do pełnej sprawności nie należy do przyjemności. Niestety jednak w sytuacji, gdy okaże się, że dwumasa w naszym aucie jest już wyeksploatowana i w pewnym stopniu zużyta, to zbytnie odwlekanie jej wymiany lub regeneracji nie służy niczemu dobremu. Jeżdżąc z dwumasą w kiepskiej kondycji narażamy się na ryzyko unieruchomienia samochodu.
regeneracja koła dwumasowego Przysucha
Niestety nikt nie jest w stanie przewidzieć, czy z dwumasą dającą oznaki zużycia będziemy mogli przejechać kilka tysięcy kilometrów czy zaledwie kilkanaście. W związku z tym wybieranie się w dłuższą trasę poza miejsce stałego zamieszkania z niesprawnym sprzęgłem z całą pewnością naraża każdego kierowcę na ewentualne koszty holowania lub skorzystania z lawety w przypadku, gdy sytuacja taka zaistniałaby.

Gdyby zdarzyło nam się to w okolicy miejsca zamieszkania, koszt taki będzie relatywnie niski, niemniej jednak również trzeba się z tym liczyć. Z tego właśnie powodu, jeżeli zdiagnozujemy niesprawność dwumasy, nie odkładajmy zbyt długo wymiany tego podzespołu lub jego regeneracji.

Dzięki temu może się okazać, że zaoszczędzimy pewną kwotę środków pieniężnych, a nasze auto odzyska pełną sprawność. Tak więc, jeżeli

Przysucha

jest miejscem Twojego zamieszkania i

regeneracja koła dwumasowego

powinna zostać wykonana w Twoim aucie wkrótce już teraz, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż w Przysusze
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.

Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.

Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.

Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.

Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.

24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.

Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
AQUARESS 2013