SIERADZ REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO

Poniedziałek - piątek 8 - 16
sobota 10 - 14
niedziele i święta nieczynne

Regeneracja koła dwumasowego SieradzGdy mechanik serwisujący nasz samochód stwierdzi, iż dwumasa w naszym aucie powinna zostać wymieniona i uświadomi nas w kosztach zakupu nowej części, to nie wpadajmy w panikę. Oferowana przez nas usługa, czyli

regeneracja koła dwumasowego

pozwoli odzyskać tej części pełne walory użytkowe, dokładnie takie same, jakie ma podzespół fabrycznie nowy. Na temat regeneracji różnych podzespołów samochodowych, w tym także kół dwumasowych urosło wiele mitów. Wiele z nich związanych jest z tym, że niektórzy pseudo specjaliści pod nazwą regeneracja koła dwumasowego mieli na myśli zwykłe zaspawanie masy pierwotnej i wtórnej tak, aby nie mogły już się one wzajemnie wobec siebie obracać. Inną powszechną praktyką jest nawiercanie dwumasy i wstrzykiwanie do środka gęstego smaru, który miał poprawić własności podzespołu. Żadne z tych rozwiązań nie jest profesjonalnym zregenerowaniem koła dwumasowego.

Proces ten w naszym zakładzie przebiega zupełnie odmiennie i wiąże się z tym, że ze starej dwumasy pozostaje jedynie obudowa, natomiast wszystkie elementy znajdujące się we wnętrzu koła są wymienione na części nowe. Na każdą realizowaną naprawę udzielamy gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania. Regeneracja koła dwumasowego przeprowadzona w taki sposób pozwoli odzyskać naszemu podzespołowi walory porównywalne, lub nawet lepsze w stosunku do fabrycznie nowego koła dwumasowego.
  • regeneracja koła dwumasowego Sieradz
Nasz serwis specjalizuje się w regeneracji wielu podzespołów, w tym także

kół dwumasowych

, zwanych popularnie dwmasami.
regeneracja koła dwumasowego Sieradz
Oprócz

regeneracji koła dwumasowego

, należy zawsze zwrócić uwagę na to, w jakim stanie jest docisk, tarcza sprzęgła i wysprzęglik. Niestety wielu kierowców chcą zaoszczędzić relatywnie niewielkie pieniądze, decyduje się na zamontowanie nowego bądź regenerowanego koła dwumasowego i pozostawienie zużytego docisku, tarczy, czy też wysprzęglika.

koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Sieradz
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
AQUARESS 2013