REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO CHEŁM

Poniedziałek - piątek 8 - 16
sobota 10 - 14
niedziele i święta nieczynne

Regeneracja koła dwumasowego ChełmNasza firma specjalizuje się w regeneracji kół dwumasowych od wielu już lat i w tym obszarze jesteśmy doskonałymi fachowcami. Jeżeli więc zamieszkujesz Chełm lub inną miejscowość na terenie województwa lubelskiego z pewnością możemy Ci pomóc.

Jeżeli masz wątpliwości, co do stanu technicznego Twego koła dwumasowego, skontaktuj się z naszymi serwisantami, a my zarekomendujemy Ci solidnego mechanika samochodowego, w twojej okolicy, a podczas wizyty we wskazanym serwisie Twoje koło dwumasowe zostanie zdiagnozowane. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Chełm
  • regeneracja koła dwumasowego Chełm
regeneracja koła dwumasowego Chełm
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka
Ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.

Koła dwumasowe

są obecnie montowane praktycznie w większości nowych samochodów. Są to podzespoły dosyć istotne z punktu widzenia pracy układu przeniesienia napędu, a dodatkowo przyczyniają się do podniesienia komfortu jazdy. Podstawowym zadaniem koła dwumasowego jest tłumienie drgań generowanych przez silnik samochodu podczas jego pracy.

Gdyby koła dwumasowego nie było, znaczna część wibracji spowodowanych nierównomierną pracą silnika przenosiłoby się na samochód, obniżając tym samym komfort jazdy. Koło dwumasowe, jak sama nazwa wskazuje, składa się z dwóch niezależnych w stosunku do siebie mas, z możliwością ich wzajemnego obrotu o pewien kąt. Wewnątrz koła dwumasowego najistotniejszym elementem są odpowiednio ukształtowanej i wyprofilowane sprężyny, których zadaniem jest amortyzacja i tłumienie drgań skrętnych. Oprócz tego wewnątrz dwumasy znajdziemy łożyska lub tuleje, specjalne ślizgi oraz smar odporny na wysokie temperatury. Dbałość o dobrą kondycję koła dwumasowego jest istotna nie tylko z uwagi na komfort jazdy ale również dlatego, iż ten właśnie podzespół zapewnia ochronę skrzyni biegów przed nadmiernymi przeciążeniami. W naszej wieloletniej praktyce spotkaliśmy się z dużą ilością przypadków, gdy kierowcy lekceważyli objawy zużytego koła dwumasowego odkładając  naprawę na później i całkowicie niszczyli sobie skrzynie biegów, a w kilku nawet przypadkach spotkaliśmy się nawet z ukręconymi wałami korbowymi.
Każdy chyba zdaje sobie sprawę, że zarówno skrzynia, jak i silnik to podzespoły kosztowne w remoncie lub ewentualnej wymianie, nie ma więc sensu odkładać w nieskończoność regeneracji koła dwumasowego, ponieważ narażamy się w takim przypadku na ryzyko poniesienia dodatkowych, dość wysokich kosztów.
AQUARESS 2013