SKIERNIEWICE REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO

Poniedziałek - piątek 8 - 16
sobota 10 - 14
niedziele i święta nieczynne

Regeneracja koła dwumasowego SkierniewiceGdy zdecydujemy się na regenerację koła dwumasowego w naszym samochodzie, to po zdemontowaniu tego podzespołu należy dostarczyć go do naszego zakładu centralnego. W tej kwestii jest kilka możliwości. Najłatwiej będzie przyjechać ze swoim kołem dwumasowym osobiście do naszego zakładu. Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość otrzymania na wymianę już zregenerowanego koła dwumasowego z naszego magazynu części. Opcja taka jest możliwa jedynie wtedy, gdy posiadamy identyczny model i typ koła. Gdy odległość do naszego zakładu będzie zbyt duża i przyjazd samodzielny nie będzie możliwy, można zamówić za naszym pośrednictwem kuriera. W zależności od lokalizacji i miejsca, do którego musi on dotrzeć, istotne znaczenie ma godzina do której złożymy zlecenie.

Po przekroczeniu godziny granicznej przewoźnik może przyjechać dopiero dnia kolejnego. Trzecia możliwość polega na samodzielnym przywiezieniu zapakowanego koła dwumasowego do punktu nadawania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej. Pamiętajmy o tym, że

regeneracja koła dwumasowego

przywraca temu elementowi pełne walory i sprawność techniczną porównywalną, a niekiedy nawet na wyższym poziomie, niż w przypadku części fabrycznie nowej.
  • regeneracja koła dwumasowego w okolicach Skierniewic
Nasz serwis specjalizuje się w regeneracji wielu podzespołów, w tym także

kół dwumasowych

, zwanych popularnie dwmasami.
regeneracja koła dwumasowego Skierniewice
Oprócz

regeneracji koła dwumasowego

, należy zawsze zwrócić uwagę na to, w jakim stanie jest docisk, tarcza sprzęgła i wysprzęglik. Niestety wielu kierowców chcą zaoszczędzić relatywnie niewielkie pieniądze, decyduje się na zamontowanie nowego bądź regenerowanego koła dwumasowego i pozostawienie zużytego docisku, tarczy, czy też wysprzęglika.

koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Skierniewice
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
AQUARESS 2013