BEŁCHATÓW REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO

Regeneracja koła dwumasowego BełchatówSpośród wielu różnego rodzaju usług realizowanych w naszym zakładzie,

regeneracja koła dwumasowego

jest jedną z popularniejszych wśród kierowców. Wynika to z tego, że koszt takiego zabiegu jest znacznie niższy, niż cena nabycia nowego podzespołu. Efektem końcowym naszych procesów technologicznych jest dwumasa o parametrach technicznych i żywotności podzespołu fabrycznie nowego. Gdybyśmy położyli obok siebie nowe koło dwumasowe i zregenerowane w naszym zakładzie, to z całą pewnością nie będziemy w stanie odróżnić, które jest nowe, a które po regeneracji. Nasz zakład jako jedyny w naszym kraju posiada rekomendację znanego każdemu kierowcy tygodnika motoryzacyjnego, wydawanego w naszym kraju od bardzo długiego okresu czasu.

Redaktorzy tego tygodnika odwiedzili nas zakład, przyjrzeli się naszym procesem technologicznym i stwierdzili, że w ten sposób prowadzona i realizowana z zachowaniem wielu restrykcyjnych zasad regeneracja koła dwumasowego jest jak najbardziej uzasadniona. Końcowym etapem każdego procesu regeneracyjnego jest kontrola jakości mająca na celu sprawdzenie, czy wszystkie wcześniejsze zabiegi naprawcze zostały przeprowadzone w sposób właściwy. Każda dwumasa opuszczająca nasz zakład otrzymuje również gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania.
  • regeneracja koła dwumasowego w okolicach Bełchatowa
Nasz serwis specjalizuje się w regeneracji wielu podzespołów, w tym także

kół dwumasowych

, zwanych popularnie dwmasami.
regeneracja koła dwumasowego Bełchatów
Oprócz

regeneracji koła dwumasowego

, należy zawsze zwrócić uwagę na to, w jakim stanie jest docisk, tarcza sprzęgła i wysprzęglik. Niestety wielu kierowców chcą zaoszczędzić relatywnie niewielkie pieniądze, decyduje się na zamontowanie nowego bądź regenerowanego koła dwumasowego i pozostawienie zużytego docisku, tarczy, czy też wysprzęglika.

koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Bełchatów
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
AQUARESS 2013