REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO POLICE

Poniedziałek - piątek 8 - 16
sobota 10 - 14
niedziele i święta nieczynne

Regeneracja koła dwumasowego PoliceJeżeli zastanawiamy się, w jaki sposób rozwiązać problem z dwumasą w swoim samochodzie, to pamiętajmy, że regeneracja koła dwumasowego przywróci tej części pełną sprawność techniczną i walory użytkowe podzespołu fabrycznie nowego. Jest to zatem rozwiązanie dobre nie tylko pod względem jakości uzyskanego podzespołu, ale także atrakcyjne cenowo.

Domyślamy się chyba, że nowa dwumasa mogłaby oznaczać dosyć znaczny wydatek finansowy, co z całą pewnością nie jest na rękę żadnemu kierowcy. Z tego właśnie powodu oferowane przez nas usługi cieszą się dużym powodzeniem wśród kierowców indywidualnych oraz warsztatów samochodowych i autoryzowanych serwisów znanych w naszym kraju marek samochodowych.

Regeneracja koła dwumasowego

to rozwiązanie dobre zarówno pod względem jakości, jaki kosztów.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Police
  • regeneracja koła dwumasowego w Policach
regeneracja koła dwumasowego Police
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Jeżeli zamieszkujesz Police i chciałbyś osobiście dostarczyć swoje koło dwumasowe do regeneracji bezpośrednio kurierowi, to na umieszczonej tuż obok mapie przedstawiliśmy drogę dojazdową dzielącą Police i Szczecin, gdzie zlokalizowana jest wspomniana firma. Każdy kierowca zapewne zna tę drogę i wie, iż należy kierować się na południe, a wspomniany punkt znajduje się w odległości około dwudziestu pięciu kilometrów. W zależności od natężenia ruchu drogowego, dystans ten powinniśmy pokonać w czasie około pół godziny.
AQUARESS 2013