REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO NOWY SĄCZ

Poniedziałek - piątek 8 - 16
sobota 10 - 14
niedziele i święta nieczynne

Regeneracja koła dwumasowego Nowy SączKierowcy powszechnie zastanawiają się nad tym, co robić, gdy koło dwumasowe przestanie działać. Pytają nas o radę: czy wybrać nowe, używane, czy je regenerować. Rozwiązując przez lata problemy wielu naszych klientów chętnie dzielimy się ich doświadczeniem z obecnymi klientami tak, aby nie powtarzali błędów, które już wcześniej inni popełnili. Uważamy, że ewidentnym błędem jest kupno używanego koła dwumasowego. Taka transakcja najczęściej kończy się porażką – i to dość szybko. W efekcie pozostaje nierozwiązany problem koła dwumasowego i niepotrzebnie wydane pieniądze. Używki są najczęściej sprzedawane przez oferujących je, jako podzespoły wymontowane z całkowicie rozbitych aut z niedużym przebiegiem.

Pomyślmy: czy raptowny wstrząs, działający prostopadle do płaszczyzny roboczej dwumasy, nie poczyni w jej wnętrzu spustoszenia? W ten sposób udało nam się odwieść spore grono klientów od tego, z góry skazanego na porażkę rozwiązania. Jeżeli nieużywane to, co? Regenerowane czy nowe? Poprawnie przeprowadzona

regeneracja

, polegająca na kompletnej rekonstrukcji koła dwumasowego, czyli wymianie wszystkich pracujących części dwumasy, daje skutek porównywalny z funkcjonalnością nowego

koła dwumasowego

– za o wiele niższe pieniądze. Wybór należy do Państwa. Posiadaczy aut, którzy jeszcze nie zdecydowali, które rozwiązanie wybrać, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Nowy Sącz
Jako profesjonalny serwis oferujemy państwu regenerację wielu części samochodowych, w tym także m.in.

kół dwumasowych

, określanych często dwumasami.

Obsługujemy klientów indywidualnych, a także warsztaty samochodowe i klientów flotowych z terenu obszaru całego kraju - wszystkich obsługujemy w taki sam sposób, tak więc nie ma najmniejszego znaczenia skąd jesteś.

Regeneracja koła dwumasowego

wykonana powinna być z równolegle przeprowadzoną inspekcją tarczy sprzęgła oraz docisku, ponieważ, jak niektórzy być może wiedzą, zużyte te właśnie elementy mogą przyczynić się do szybkiego zużycia koła dwumasowego, nawet, jeśli kupimy fabrycznie nowe!

Jeżeli zamieszkujesz

Nowy Sącz

lub inne miasta na terenie województwa

małopolskiego

zachęcamy cię do kontaktu z nami.
  • regeneracja koła dwumasowego w okolicach Nowego Sącza
regeneracja koła dwumasowego Nowy Sącz
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
AQUARESS 2013