ŁOWICZ REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO

Poniedziałek - piątek 8 - 16
sobota 10 - 14
niedziele i święta nieczynne

Regeneracja koła dwumasowego ŁowiczZ uwagi na złożoność i konieczność posiadania odpowiedniego sprzętu, niektóre naprawy poszczególnych podzespołów samochodowych nie mogą być wykonane w dowolnym warsztacie. Regeneracja koła dwumasowego stanowi tego właśnie bardzo dobry przykład. Aby operacje tę wykonać w sposób profesjonalny i aby koło odzyskało pełną sprawność techniczną i walory użytkowe podzespołu nowego, niezbędne jest spełnienie kilku niezbędnych warunków. W pierwszej kolejności trzeba posiadać wykwalifikowany personel znający się na tym temacie. Równie istotne jest posiadanie specjalistycznego parku maszynowego. Regeneracja koła dwumasowego składa się z wielu etapów, a w poszczególnych fazach wykorzystywane są wspomniane właśnie urządzenia. Oprócz tego należy pamiętać, że bardzo ważnym elementem są stosowane podzespoły i części zamienne.

W naszym zakładzie wykorzystujemy materiały bardzo wysokiej jakości, dzięki czemu każda dwumasa opuszczająca nasz zakład otrzymuje gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów w okresie jej trwania. Ponieważ nieustannie udoskonalamy nasze procesy technologiczne, to na wybrane modele samochodów udzielamy aż dwuletniej gwarancji, również bez limitu przejechanych kilometrów. Trzeba pamiętać, że

regeneracja koła dwumasowego

przywróci temu zespołowi pełne walory techniczne i sprawność do poziomu dwumasy fabrycznie nowej.
  • regeneracja koła dwumasowego w okolicach Łowicza
Nasz serwis specjalizuje się w regeneracji wielu podzespołów, w tym także

kół dwumasowych

, zwanych popularnie dwmasami.
regeneracja koła dwumasowego Łowicz
Oprócz

regeneracji koła dwumasowego

, należy zawsze zwrócić uwagę na to, w jakim stanie jest docisk, tarcza sprzęgła i wysprzęglik. Niestety wielu kierowców chcą zaoszczędzić relatywnie niewielkie pieniądze, decyduje się na zamontowanie nowego bądź regenerowanego koła dwumasowego i pozostawienie zużytego docisku, tarczy, czy też wysprzęglika.

koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Łowicz
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
AQUARESS 2013