REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO NOWOGARD

Regeneracja koła dwumasowego NowogardNiektórzy nasi Klienci mający problem ze sprzęgłem w swoim aucie rozważają opcję nabycia używanej dwumasy. Oferowana przez nas regeneracja koła dwumasowego z całą pewnością jest rozwiązaniem lepszym, niż kupno części używanej. Wynika to z tego, że każdy podzespół opuszczający nasz zakład otrzymuje gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania. Wszelkie zabiegi technologiczne w efekcie dają dwumasy o walorach technicznych i parametrach części fabrycznie nowych.

Kupując z kolei używaną dwumasę nie mamy absolutnie żadnej pewności z jakiego samochodu pochodzi. Jeżeli z auta powypadkowego, to z całą pewnością nastąpiły w niej uszkodzenia niewidoczne z zewnątrz, które spowodują, że koło takie bardzo szybko ulegnie uszkodzeniu. Jeżeli natomiast używana dwumasa nie pochodzi z auta powypadkowego, to najczęściej jest z samochodu o bardzo dużym przebiegu i jej zużycie jest bardzo duże. Jeżeli zależy nam na bezawaryjnej pracy całego układu, weźmy także pod uwagę fakt, że docisk sprzęgła, tarcza oraz wysprzęglik również poddane powinny zostać regeneracji.

Prawidłowa praca całego układu wymaga, aby wszystkie elementy tworzące sprzęgło były w dobrym stanie technicznym.

Regeneracja koła dwumasowego

i pozostałych elementów pozwoli na uzyskanie im parametrów technicznych na poziomie części fabrycznie nowych, dzięki czemu całość będzie funkcjonowała w sposób prawidłowy.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Nowogard
  • regeneracja koła dwumasowego w Nowogardzie
regeneracja koła dwumasowego Nowogard
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Dla kierowców zamieszkujących

Nowogard

, chcących swoje

koło dwumasowe do regeneracji

dostarczyć bezpośrednio kurierowi na terenie województwa zachodniopomorskiego, umieszczamy na naszej stronie mapę, na której droga ta jest zaznaczona kolorem niebieskim. Z Nowogardu do Szczecina jest niewiele ponad 70 km i droga w jedną stronę nie powinna zająć więcej, niż jedną godzinę czasu. Z Nowogardu należy udać się w kierunku zachodnim drogą krajową nr 6, która doprowadzi nas prawie bezpośrednio do samego celu. Rozwiązanie takie polecamy szczególnie tym osobom, którym zależy na czasie i nie chcą czekać do dnia kolejnego na przyjechanie kuriera.

Pamiętajmy o tym, że aby firma spedycyjna odwiedziła nas jeszcze tego samego dnia, to zlecenie na takie usługi należy złożyć do określonej godziny. Po jej przekroczeniu kurier będzie mógł przyjechać dopiero dnia kolejnego. W niektórych przypadkach może oznaczać to straty szczególnie, jeżeli kwestia regeneracji koła dwumasowego będzie dotyczyła samochodu firmowego.
AQUARESS 2013