REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO SŁAWNO

Regeneracja koła dwumasowego SławnoMimo postępu technologicznego współczesne samochody nie są wcale trwalsze, niż te produkowane przed laty. Wiele podzespołów po osiągnięciu określonego przebiegu wymaga interwencji specjalistów.

Regeneracja koła dwumasowego

jest tego doskonałym przykładem. Przeciętna żywotność dwumasy to około 200 tysięcy kilometrów. Oczywiście jest to jedynie wartość średnia, gdyż odchyłki od tej wielkości są rzeczą oczywistą i w dużym stopniu uzależnione od tego, w jaki sposób kierowca używa swój samochód. Agresywny styl jazdy przyczynia się do szybszego zużycia każdego podzespołu i koło dwumasowe nie stanowi tutaj żadnego wyjątku.

Samochód eksploatowany w warunkach normalnych, czyli bez nadmiernego przeciążenia i agresywnej jazdy z całą pewnością będzie wymagał rzadszych wizyt u mechanika. Regeneracja koła dwumasowego pozwoli odzyskać tej części pełne walory użytkowe.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Sławno
  • regeneracja koła dwumasowego w Sławnie
regeneracja koła dwumasowego Sławno
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Spośród wielu możliwości przywiezienia do naszego zakładu centralnego swojej dwumasy jest opcja osobistego dostarczenia jej do współprac ego z nami kuriera, zlokalizowanego w Szczecinie. Mapa znajdująca się na naszej stronie przedstawia drogę, która dzieli

Sławno

i Szczecin, gdzie ten punkt jest umiejscowiony. Jak widzimy odległość dzieląca te dwa miasta to ponad 200 kilometrów i w związku z tym pokonanie trasy zajmie około trzech godzin. Rozwiązanie takie może być korzystne, jeżeli zależy kierowcy na czasie i nie chciałby czekać na przyjazd kuriera do dnia następnego.

Jadąc ze Sławna należy udać się w kierunku Koszalina drogą krajową numer 6 i kierować się następnie w stronę Karlina i Goleniowa, następnie natomiast jadąc w kierunku południowym po przecięciu drogi krajowej numer 10 dotrzemy niemalże bezpośrednio do wskazanego punktu. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z naszymi specjalistami. Oprócz tego można skorzystać z punktu przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej, który jest także zlokalizowany w Trójmieście. Wszelkie szczegóły uzyskacie Państwo w naszych specjalistów.
AQUARESS 2013