ZŁOCZEW REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO

Regeneracja koła dwumasowego ZłoczewPostęp technologiczny i różnego rodzaju nowe rozwiązania konstrukcyjne powodują, że dwumasy są powszechnie stosowane w dzisiejszym przemyśle motoryzacyjnym. Żywotność takiego podzespołu to około 200 tysięcy kilometrów. Po tym okresie bardzo często okazuje się, że

regeneracja koła dwumasowego

lub jego wymiana na nowe jest konieczna. Podzespoły te są stosowane zarówno w silnikach diesla, jak i tych zasilanych benzyną. W obydwu przypadkach podobne są oznaki zużycia dwumasy, czyli metaliczne stuki oraz drżenie karoserii podczas pracy silnika na wolnych obrotach. Z uwagi na typowy zakres pracy i obrotów, w przypadku silników diesla objawy te mogą być nieco lepiej odczuwalne i łatwiejsze do zaobserwowania. Dobrym rozwiązaniem, gdy nasze auto ma przebieg zbliżony do wspomnianych dwustu tysięcy kilometrów i w momencie dostrzeżenia wspomnianych symptomów jest wizyta u mechanika, który potwierdzi nasze obawy lub zdiagnozuje rzeczywistą przyczynę pojawienia się wspomnianych wibracji karoserii i metalicznych odgłosów.

Diagnostyka w tym przypadku jest szczególnie ważna, albowiem zbliżone objawy mogą mieć źródło w uszkodzonych lub w sposób naturalnie zużytych poduszkach amortyzujących silnik i skrzynię biegów. Koszt związany z regeneracją koła dwumasowego jest znacznie niższy, niż nabycie podzespołu nowego, a walory techniczne i gwarancja na ten element są identyczne, jak w przypadku dwumasy fabrycznie nowej.
  • regeneracja koła dwumasowego w okolicach Złoczewa
Nasz serwis specjalizuje się w regeneracji wielu podzespołów, w tym także

kół dwumasowych

, zwanych popularnie dwmasami.
regeneracja koła dwumasowego Złoczew
Oprócz

regeneracji koła dwumasowego

, należy zawsze zwrócić uwagę na to, w jakim stanie jest docisk, tarcza sprzęgła i wysprzęglik. Niestety wielu kierowców chcą zaoszczędzić relatywnie niewielkie pieniądze, decyduje się na zamontowanie nowego bądź regenerowanego koła dwumasowego i pozostawienie zużytego docisku, tarczy, czy też wysprzęglika.

koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Złoczew
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
AQUARESS 2013