Kielce regeneracja koła dwumasowego – naprawa dwumasy

Poniedziałek - piątek 8 - 16
sobota 10 - 14
niedziele i święta nieczynne

Kielce regeneracja koła dwumasowego – naprawa dwumasyDosyć spora ilość kierowców staje przed dylematem, czy

regeneracja koła dwumasowego

, czyli naprawa dwumasy będzie równie skutecznym rozwiązaniem, jak kupno podzespołu fabrycznie nowego. Otóż zapewniamy każdego naszego odbiorcę o tym, że dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i ogromnej wiedzy w tym zakresie każde zregenerowane przez nas koło dwumasowe odzyskuje swoje pierwotne walory użytkowe i całkowitą sprawność techniczną. Z punktu widzenia kierowcy będzie to oznaczało, że nie ma znaczenia, czy kupimy fabrycznie nowe koło, czy zregenerujemy naszą dotychczasowe. Oczywiście koszt obydwu wariantów będzie znacząco od siebie różnił się.
  • koło dwumasowe po regeneracji 2
W przypadku wielu modeli samochodów i marek kupno fabrycznie nowego koła dwumasowego to dosyć spory wydatek. Szczególnie w przypadku samochodów nieco starszych stanowić on może znaczny procent wartości całego auta. Regeneracja koła dwumasowego przywraca tym podzespołowi pełne walory techniczne i użytkowe, ale trzeba pamiętać o tym, iż do prawidłowego wykonania tych czynności konieczne jest spełnienie przez warsztat kilku podstawowych warunków. Przede wszystkim trzeba posiadać specjalistyczne maszyny i urządzenia wykorzystywane na różnych etapach regeneracji.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż w Kielcach
Oprócz tego pamiętajmy o tym, że równie istotna jest wiedza i doświadczenie personelu realizującego te właśnie naprawy. Kolejnym bardzo ważnym aspektem jest wykorzystywanie tylko i wyłącznie wysokich jakościowo oponentów i podzespołów do wszystkich prac. W naszym zakładzie wszystkie te elementy i warunki spełniamy. Dzięki temu

regeneracja koła dwumasowego

, czyli

naprawa dwumasy

pozwoli na to, aby elementy te odzyskały swoją pełną sprawność techniczną i pełne walory użytkowe.
regeneracja koła dwumasowego Kielce
Czym jest koło dwumasowe i jaką pełni funkcję

Oferowana przez nas usługa

regeneracji kół dwumasowych

jest dedykowana dla wszystkich kierowców i posiadaczy samochodów wyposażonych w manualną skrzynię biegów i mających w konstrukcji swego pojazdu ten właśnie podzespół. Ponieważ każda część pracująca w sposób mechaniczny, w tym także i koło dwumasowe, wraz z upływem czasu ulega zużyciu, dlatego różnego rodzaju czynności naprawcze i regeneracyjne w tym zakresie w którymś momencie będą konieczne. Przedmiotowe koło dwumasowe jest elementem znajdującym się pomiędzy blokiem silnika i skrzynią biegów. Mówiąc nieco precyzyjniej koło dwumasowe jest przytwierdzone do wału korbowego silnika, a z drugiej strony współpracuje z tarczą sprzęgła i dociskiem. Element ten jest zamontowany pomiędzy silnikiem i skrzynią biegów.

Koło dwumasowe składa się, jak już sama nazwa to wstępnie wskazuje, z dwóch niezależnych i wzajemnie ułożyskowanych elementów tworzących tak zwaną masę pierwotną i masę wtórną. We wnętrzu koła dwumasowego znajdują się specjalnie wyprofilowane sprężyny, których wymiana nawiasem mówiąc stanowi kluczowy element regeneracji dwumasy. Na obwodzie koła dwumasowego znajduje się także tak zwany wieniec rozrusznika wykorzystywany w momencie włączania silnika przez wspomniany rozrusznik. Pozornie wydawać by się mogło, że koło dwumasowe jest elementem mało zaawansowanym technologicznie, jednakże wbrew takiej opinii element ten w swoim wnętrzu mieści kilka istotnych i dosyć precyzyjnie wykonanych elementów. Aby cały układ sprzęgła działał prawidłowo konieczna jest właściwa kondycja nie tylko koła dwumasowego, ale także współpracującej tarczy sprzęgła, docisku oraz wysprzęglika. Elementy te można również poddać regeneracji w naszym zakładzie centralnym. Koło dwumasowe pełni rolę tłumika tak zwanych drgań skrętnych, czyli drgań pojawiających się podczas pracy jednostki napędowej w dolnym zakresie obrotów. Z tej właśnie przyczyny w razie niesprawności koła dwumasowego różne niekorzystne objawy temu towarzyszące dostrzeżemy właśnie we wspomnianym zakresie obrotów silnika. Gdy dodamy gazu i prędkość obrotowa jednostki napędowej zwiększy się, objawów tych nie będzie można dostrzec. Oferowana przez nas

regeneracja kół dwumasowych

przywraca tym elementom pełną sprawność techniczną i pełne walory użytkowe, co jest efektem stosowanych przez nas procesów, procedur i nieustannie ulepszanej technologii. Żywotność podzespołów po naszych pracach serwisowych jest zbliżona do żywotności podzespołów fabrycznie nowych. Biorąc pod uwagę wszystkie aspekty, a także korzyści dla kierowcy wynikające z

regeneracji koła dwumasowego

z całą pewnością możemy stwierdzić, że ten właśnie sposób rozwiązania problemu jest bardzo korzystny dla każdego kierowcy.
Od lat naszą specjalizacją jest regeneracja części samochodowych, w tym kół dwumasowych, czyli popularnych dwumas.

Obsługujemy wszystkich z obszaru całego kraju – nie ma znaczenia skąd jesteś, każdemu zapewniamy regenerację podzespołu w jego pojeździe.

Regeneracja koła dwumasowego

co jest szalenie istotne, powinna być wykonana razem
z dokładnymi oględzinami docisku i tarczy sprzęgła, gdyż jak wiadomo, te zużyte części
przyczyniają się do skrócenia żywotności koła dwumasowego - również i nowego.

Jeżeli zamieszkujesz

KIELCE

lub inną miejscowość na terenie woj.

świętokrzyskiego

serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi fachowcami.


Busko-Zdrój, Kielce, Sandomierz, Ożarów, Szydłów, Skarżysko-Kamienna, Chmielnik, Końskie, Opatów, Stąporków, Staszów, Starachowice, Ostrowiec-Świętokrzyski, Pińczów, Łagów, Włoszczowa, Jędrzejów, Tarłów, Koprzywnica


Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.

Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.

Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Niesprawne koło dwumasowe i objawy jego uszkodzenia

Każdy podzespół samochodowy, gdy kończy się okres jego przydatności technicznej daje różnego rodzaju objawy wskazujące na konieczność wizyty u mechanika i wykonania odpowiednich testów.

Regeneracja koła dwumasowego

również jest poprzedzona różnego rodzaju charakterystycznymi dla niesprawnej dwumasy objawami. Do najbardziej powszechnych oznak zaliczymy nienaturalne drgania nadwozia samochodowego podczas pracy silnika w dolnym zakresie jego obrotów i będzie to miało miejsce w przypadku postoju i pracy silnika na wolnych obrotach lub podczas jazdy z obrotami oscylującymi w ich dolnym zakresie. Drugą charakterystyczną cechą uszkodzonej dwumasy są metaliczne odgłosy dochodzące z okolicy komory silnika i miejsca, w którym znajduje się koło dwumasowe. Odgłosy te będą pojawiały się zarówno w trakcie pracy silnika we wspomnianym już powyżej dolnym zakresie jego obrotów, jak i również w momencie włączania i gaszenia silnika. Warto jest także zwrócić uwagę, że odgłosy te mogą mieć swoje źródło nie tylko w uszkodzonym kole dwumasowym, ale ich przyczyny mogą być także uszkodzone poduszki metalowo-gumowe, których rola polega na amortyzowaniu i utrzymywaniu we właściwej pozycji silnika i skrzyni biegów.

Aby nie podejmować zbyt pochopnie decyzji w zakresie zlecenia ewentualnej naprawy konieczna jest w takim przypadku zawsze wizyta w warsztacie samochodowym. Jeżeli mechanik samochodowy stwierdzi, że regeneracja koła dwumasowego może rozwiązać problem, to bardzo dobrym rozwiązaniem będzie kontakt z naszymi specjalistami pod podanym na stronie numerem telefonu. Wracając jeszcze do objawów dawanych przez niesprawne koło dwumasowe warto jest zestawić ich wystąpienie z wartością przebiegu naszego samochodu. Jeżeli auto ma na liczniku około 200 000 km i objawy te obserwujemy, to wszystko razem wzięte w dużym stopniu sugeruję, że to rzeczywiście koło dwumasowe wymaga interwencji specjalistów. Żywotność tego podzespołu oscyluje właśnie wokół wspomnianej bariery 200 000 km. Jeżeli wykonasz odpowiednie testy diagnostyczne i

regeneracja koła dwumasowego

będzie mogła rozwiązać Twój problem, a dodatkowo zamieszkujesz

Kielce

lub miejscowości sąsiednie na terenie województwa świętokrzyskiego, to z całą pewnością jesteśmy w stanie w sposób profesjonalny rozwiązać Twój problem.

Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski i tarcze sprzęgła.

24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.

Kompleksowa logistyka
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Zalety i korzyści regeneracji kół dwumasowych

Korzyści wynikających z

regeneracji koła dwumasowego

jest kilka, a my w kilku zdaniach postaramy się w sposób zwięzły scharakteryzować te właśnie korzyści. Z całą pewnością każdy kierowca liczy na to, że podzespół po naprawie powróci do swojej sprawności technicznej i odzyska swoje pełne walory użytkowe. W przypadku regeneracji koła dwumasowego tak właśnie się dzieje. Dzięki zastosowanej przez nas technologii i sposobie funkcjonowania, każde koło dwumasowe opuszczające nasz zakład ma parametry techniczne i walory użytkowe części fabrycznie nowej. Wynika to bezpośrednio z faktu, że w każdym przypadku trafiającej do nas dwumasy postępujemy dokładnie według takiego samego schematu. Polega on na tym, że wszystkie znajdujące się we wnętrzu koła dwumasowego elementy są wymieniane na komponenty fabrycznie nowe. Dzięki temu koło dwumasowe odzyskuje swoje pełne walory techniczne i użytkowe.

Niewątpliwą korzyścią z

regeneracji koła dwumasowego

jest również atrakcyjna cena takiej właśnie operacji. Z uwagi na to, że w przypadku każdej trafiającej do nas dwumasy działamy według takiego schematu, to również i cena w każdej sytuacji jest dokładnie taka sama. Nie ma tutaj absolutnie żadnego znaczenia, jaka jest marka, ewentualnie model samochodu, z którego koło dwumasowe do nas trafiło, gdyż kierujemy się w tym przypadku wartością rzeczywiście ponoszonego przez nas nakładu i kosztów do ustalenia ceny, a nie wartością samochodu, z którego pochodzi dwumasa. Takie podejście do tematu skutkuje tym, że regeneracja koła dwumasowego kosztuje zawsze tyle samo. Kolejną zaletą naszej usługi jest oczywiście pisemna gwarancja, która nie obejmuje żadnego limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania. Z punktu widzenia kierowcy jest to dosyć dobre, gdyż niekiedy spotykamy się z sytuacjami, że gwarancja wiąże się z jakimś limitem przejechanych kilometrów, po przekroczeniu których przestaje ona obowiązywać. W przypadku naszej regeneracji czegoś takiego nie ma, gdyż gwarancja jest wystawiana na określony czas, a nie na ilość przejechanych kilometrów.

Regeneracja kół dwumasowych Kielce

Regeneracja kół dwumasowych Sandomierz

Regeneracja kół dwumasowych Skarżysko-Kamienna

Regeneracja kół dwumasowych Końskie

Regeneracja kół dwumasowych Busko-Zdrój

Regeneracja kół dwumasowych Włoszczowa

Regeneracja kół dwumasowych Jędrzejów

Regeneracja kół dwumasowych Starachowice

Regeneracja kół dwumasowych Ostrowiec Świętokrzyski

Regeneracja kół dwumasowych Pińczów

AQUARESS 2013