REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO WAŁCZ

Regeneracja koła dwumasowego WałczAby regeneracja koła dwumasowego mogła zostać wykonana, konieczne jest zdemontowanie skrzyni biegów i wyjęcie całego układu sprzęgła. Ponieważ wiąże się to z koniecznością poniesienia określonych kosztów, dlatego warto jest w przypadku, gdy usterka taka pojawi się sprawdzić w jakim stanie jest tarcza sprzęgła, docisk oraz wysprzęglik. Jeżeli masz wątpliwości odnośnie stanu technicznego opisanych elementów, to możesz wraz z kołem dwumasowym również i je dostarczyć do naszego zakładu.

Nasi specjaliści dokonają kontroli stanu technicznego wszystkich elementów i wydadzą opinię, co należałoby z nimi zrobić. Jeżeli zdecydujesz się na regenerację wszystkich elementów, to zostanie ona wykonana, jeśli natomiast stwierdzisz, że chcesz zregenerować tylko i wyłącznie dwumasę, to oczywiście dokładnie tak uczynimy. Nie podejmuje żadnych działań bez uzgodnienia tego z klientem, tak aby cena usługi była na takim poziomie, na jakim zostało to ustalone. W związku z tym nie musisz obawiać się, że rachunek za nasze usługi w nieoczekiwany sposób ulegnie zwiększeniu.

Tak więc, jeżeli rozważasz możliwość usunięcia usterki układu przeniesienia napędu, to warto jest pamiętać, że

regeneracja koła dwumasowego

jest bardzo dobrym rozwiązaniem nie tylko pod względem cenowym, ale również jeżeli chodzi o jakość i żywotność podzespołu po tych operacjach.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Wałcz
  • regeneracja koła dwumasowego w Wałczu
regeneracja koła dwumasowego Wałcz
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Jeżeli zamieszkujesz

Wałcz

i swoje

koło dwumasowe do regeneracji

chciałbyś przynieść bezpośrednio kurierowi, który dostarczy je do naszego zakładu centralnego, to można z takiej opcji skorzystać, lecz trzeba odwiedzić bezpośrednio wspomniany punkt kurierski. Jest on zlokalizowany w Pile, do której z Wałcza jest bardzo blisko, bo jest to niewiele ponad 20 kilometrów i pokonanie tej trasy nie powinno zająć więcej, niż pół godziny. Zamieszczona mapa przedstawia kolorem niebieskim najkrótszy wariant, niemniej jednak oczywiście mamy do dyspozycji także inne drogi.

Dzięki takiemu rozwiązaniu i przywiezieniu swojego koła dwumasowego bezpośrednio kurierowi, możemy zaoszczędzić czas oczekiwania szczególnie, gdy złożylibyśmy zlecenie zbyt późno danego dnia i musielibyśmy czekać na spedytora do dnia kolejnego.
AQUARESS 2013