RADOMSKO REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO

Poniedziałek - piątek 8 - 16
sobota 10 - 14
niedziele i święta nieczynne

Regeneracja koła dwumasowego RadomskoUkład sprzęgła każdego samochodu stanowi kilka bardzo istotnych podzespołów, które wraz z upływem czasu i przejechanymi kilometrami ulega, tak jak zresztą wiele innych podzespołów, procesowi naturalnego zużycia i wyeksploatowania.

Regeneracja koła dwumasowego

przewraca temu elementowi parametry techniczne na poziomie części fabrycznie nowej. W układzie sprzęgła oprócz dwumasy funkcjonuje także tarcza sprzęgła, docisk oraz wysprzęglik. W naszym zakładzie również i te elementy poddajemy procesom regeneracyjnym. Jeżeli masz wątpliwości, czy również i one oprócz dwumasy powinny zostać sprawdzone, możesz dostarczyć je do naszego zakładu. Można mieć absolutną pewność, iż wykonamy rzetelną diagnostykę wszystkich elementów. Nie musisz obawiać się, że podejmiemy jakiekolwiek czynności bez uprzedniego uzyskania zgody. W naszym zakładzie kierujemy się zasadą, aby wszelkie nasze działania zawsze uzgodnić z posiadaczem samochodu, tak aby nie generować nieoczekiwanych kosztów.

W prowadzonej działalności mamy ogromne doświadczenie, albowiem nasze podzespoły można znaleźć w samochodach jeżdżących nie tylko po terenie naszego kraju, ale również w niektórych państwach ościennych. Regeneracja koła dwumasowego jest bardzo korzystną alternatywą w stosunku do możliwości nabycia części fabrycznie nowej.
  • regeneracja koła dwumasowego w okolicach Radomska
Nasz serwis specjalizuje się w regeneracji wielu podzespołów, w tym także

kół dwumasowych

, zwanych popularnie dwmasami.
regeneracja koła dwumasowego Radomsko
Oprócz

regeneracji koła dwumasowego

, należy zawsze zwrócić uwagę na to, w jakim stanie jest docisk, tarcza sprzęgła i wysprzęglik. Niestety wielu kierowców chcą zaoszczędzić relatywnie niewielkie pieniądze, decyduje się na zamontowanie nowego bądź regenerowanego koła dwumasowego i pozostawienie zużytego docisku, tarczy, czy też wysprzęglika.

koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Radomsko
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
AQUARESS 2013