REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO KLUCZBORK

Regeneracja koła dwumasowego KluczborkW przypadku, gdy zamieszkujesz Kluczbork i regeneracja koła dwumasowego w Twoim pojeździe jest koniecznością, to możesz wziąć pod uwagę różne warianty skorzystania z naszych w pełni profesjonalnych usług. Istotną kwestią, na którą chcielibyśmy zwrócić uwagę wszystkich tych, którzy wybiorą opcje wysłanie swojego podzespołu do nas przy wykorzystaniu usług kurierskich na prawidłowe opakowanie.

Otóż koło dwumasowe jest elementem dosyć niewielkim z uwagi na gabaryty, jednakże stosunkowo ciężkim. Z tego właśnie powodu należy tak zapakować ten podzespół, aby nie miał on możliwości swobodnego przemieszczania się wewnątrz pudełka. Aby zabezpieczyć koło dwumasowe przed niekontrolowanym przemieszczaniem się w opakowaniu należy wykorzystać specjalnie do tego celu służącą folię bąbelkową, lub zwykły papiery lub tekturę. Swobodne przemieszczanie się

koła dwumasowego

wewnątrz opakowania mogłoby w czasie transportu doprowadzić do jego dalszego uszkodzenia, lub ewentualnie samemu zniszczyć znajdujące się obok inne przesyłki.

Kurier dodatkowo może odmówić przyjęcia przesyłki, jeśli zauważy, że coś wewnątrz pudełka ma możliwość swobodnego przemieszczania się. W przypadku zainteresowania naszymi usługami zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi konsultantami, którzy udzielają z chęcią wszystkich niezbędnych w tym zakresie informacji.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Kluczbork
  • regeneracja koła dwumasowego Kluczbork
regeneracja koła dwumasowego Kluczbork
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Mapa znajdująca się tuż obok na stronie przedstawia drogę dzielącą

Kluczbork

od Opola, w którym znajduje się siedziba współpracującej z nami firmy kurierskiej. Informacja ta ma znaczenie o tyle, że możemy naszym Klientom zaproponować różne warianty dostarczenia swojego podzespołu do naszego zakładu centralnego. W przypadku chęci skorzystania z obsługi kurierskiej można zamówić przewoźnika, który przyjedzie pod wskazany adres lub samemu udać się do wspomnianej firmy ze swoim zapakowanym

kołem dwumasowym

i stamtąd je do nas wysłać.

Przed wyborem takiego warunku konieczny jest telefon do naszych specjalistów, aby dokonać autoryzacji wysyłanej przesyłki. Oczywiście można także samemu odwiedzić zakład centralny, lecz prawdopodobnie dla niektórych klientów, z uwagi na odległość i czas, rozwiązanie takie będzie mniej atrakcyjne, niż zamówienie wspomnianego kuriera.

AQUARESS 2013