REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO WAŁBRZYCH

Regeneracja koła dwumasowego WałbrzychDosyć duże grono naszych klientów, którzy zamieszkują Wałbrzych, a których interesuje regeneracja koła dwumasowego, zadają nam pytania dotyczące tego, w jaki sposób przebiega ten proces. Otóż w pierwszej kolejności, gdy dwumasa trafia do naszego zakładu jest ona poddawana inspekcji wizualnej pod kątem ewentualnych uszkodzeń mechanicznych obudowy koła, które dyskwalifikują je do naprawy.

Jeżeli nie stwierdzimy żadnych pęknięć, przetarć lub innych uszkodzeń mechanicznych, koło dwumasowe trafia na specjalne stanowisko, na którym jest rozkładane na części pierwsze. Jak być może Państwo wiecie, koło dwumasowe stanowią dwa elementy wzajemnie ze sobą ułożyskowane, w środku natomiast znajdują się podzespoły mające za zadanie tłumić drgania. Po demontażu koła cały środek jest wymieniany, a dotyczy to w szczególności łożyska, panewek, ślizgów, sprężyny łukowych i innych znajdujących się wewnątrz

koła dwumasowego

. W dalszej kolejności koło jest składane. Kolejnym etapem jest szlifowanie powierzchni ciernych, tak aby styk koła ze współpracującymi z nim elementami układu sprzęgła dokonywał się na możliwie największej płaszczyźnie.

W dalszej kolejności koło dwumasowe musi być wyważone. Etap ten jest niezbędny, ponieważ dwumasa w trakcie pracy obraca się i jakiekolwiek nierówności w rozłożeniu masy mogłyby spowodować jej uszkodzenie, a przy okazji zniszczyć znajdujące się w pobliżu inne podzespoły.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Wałbrzych
  • regeneracja koła dwumasowego pod Wałbrzychem
regeneracja koła dwumasowego Wałbrzych
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Oczywiście przebieg regeneracji omówiliśmy tutaj w telegraficznym skrócie, gdyż oprócz wspomnianych czynności wykonujemy jeszcze wiele innych, równie ważnych. Każde koło dwumasowe, które trafia do nas do regeneracji przechodzi zawsze taką samą procedurę.

Gwarancja, którą udzielamy obejmuje okres dwunastu lub dwudziestu czterech miesięcy, w związku z czym, nie możemy pozwolić sobie na jakikolwiek dyletanctwo podczas wykonywania naszych usług. Z tego właśnie względu ze starego koła pozostaje jedynie obudowa, cały natomiast środek za każdym razem jest wymieniany na nowy.

Dzięki temu mamy pewność, że koło dwumasowe, przy zachowaniu dotychczasowego stylu jazdy kierowcy będzie w stanie przejechać dystans zbliżony lub nawet większy w porównaniu z fabrycznie nową dwumasą. Zatem, gdy

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie wkrótce stanie się koniecznością, a zamieszkujesz Wałbrzych z całą pewnością jesteśmy w stanie Ci pomóc.
AQUARESS 2013