REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO KOŁO

Regeneracja koła dwumasowego KołoKażdy podzespół samochodowy pracujący w sposób mechaniczny wraz z upływem czasu i przejechanymi kilometrami traci swoje pierwotne walory użytkowe. Jeżeli zamieszkujesz Koło i regeneracja koła dwumasowego zwanego potocznie dwumasą w odniesieniu do Twojego samochodu jest niezbędna, to z całą pewnością możemy pomóc Ci z Twoim problemem. W zakresie regeneracji kół dwumasowych mamy bardzo duże doświadczenie, gdyż działamy na rynku regeneracyjnym już od bardzo długiego okresu czasu. Nasi Klienci podczas kontaktu telefonicznego z naszymi specjalistami zadają szereg różnego rodzaju pytań, ale ponieważ większość z nich powtarza się podczas każdej rozmowy, dlatego niektóre kwestie tutaj wyjaśnimy.

Po pierwsze, każdy podzespół opuszczający nasz zakład otrzymuje gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania. Po drugie, żywotność każdego podzespołu wyjeżdżającego z naszego zakładu jest zbliżona, a niekiedy nawet większa, niż w odniesieniu do części fabrycznie nowych. Istotną kwestią jest również to, że każdy podzespół, w tym również koło dwumasowe przed wydaniem go klientowi jest poddawany kontroli jakości i sprawdzeniu, czy parametry i walory techniczne są dokładnie takie same, jak w przypadku części nowej. Dzięki tym wszystkim elementom jesteśmy całkowicie pewni realizowanych przez nas czynności, czego potwierdzeniem jest fakt, że współpracuje z nami bardzo duża ilość warsztatów samochodowych oraz serwisów autoryzowanych znanych w Polsce marek. Jeżeli chciałbyś dołączyć do grona naszych Klientów i

regeneracja koła dwumasowego

w przypadku Twojego samochodu jest konieczna zapraszamy do kontaktu z naszym zakładem.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Koło
  • regeneracja koła dwumasowego Koło
regeneracja koła dwumasowego Koło
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Chęć skorzystania z usług

regeneracyjnych

realizowanych przez nasz zakład wiąże się z koniecznością zdemontowania swojego podzespołu i dostarczeniem go do naszego zakładu centralnego. Jeżeli zamieszkujesz Koło, to w oparciu o mapę umieszczoną tuż obok na naszej stronie możesz przywieźć swoje

koło dwumasowe

do punktu przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej do Poznania. Mapa umieszczona tuż obok drogę tę przedstawia, choć ewentualnie można udać się do Łodzi, gdzie placówka taka również się znajduje. Większość jednak naszych Klientów korzysta z rozwiązania polegającego na tym, że można zamówić kuriera, który przyjedzie pod wskazany adres i podzespół do regeneracji w naszym zakładzie odbierze.

Aby zamówić kuriera trzeba skontaktować się z nami telefonicznie, a nasi fachowcy przyjmą odpowiednie zlecenie. Można także samemu przyjechać bezpośrednio ze zdemontowanym podzespołem do naszego zakładu centralnego, co też ma swoje plusy. Otóż, jeżeli identyczny rodzaj koła dwumasowego będziemy mieli na półce w magazynie części zregenerowanych, to element taki niezwłocznie dostaniesz i Twoja wizyta w naszym zakładzie zajmie tylko kilka minut. To ostatnie rozwiązanie polecamy szczególnie wtedy, gdy czas dojazdu do naszego zakładu nie będzie zbyt duży i odległość nie będzie zbyt wielka. Aby poznać wszelkie szczegóły i dowiedzieć się, jakie opcje możemy zaproponować w zakresie dostarczenia koła dwumasowego do naszego zakładu proponujemy skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy chętnie udzielą wszelkich wyczerpujących w tym zakresie odpowiedzi.
AQUARESS 2013