REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO CZĘSTOCHOWA

tel.  603 501 605

Zamawianie usług i informacje
Twoje auto będzie sprawne w ciągu kilku godzin
Poniedziałek - piątek 8-18 
soboty 10 - 14, niedziela nieczynne
Koło dwumasowe jak nowe
takie właśnie będzie po naszej regeneracji

Regeneracja koła dwumasowego CzęstochowaRegeneracja koła dwumasowego to już od wielu lat nasza specjalność. Jeżeli zamieszkujesz Częstochowę lub inną miejscowość na terenie województwa śląskiego, z pewnością jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Gdy masz jakiekolwiek wątpliwości, czy Twoje koło dwumasowe kwalifikuje się do regeneracji, możemy zarekomendować Ci solidnego mechanika samochodowego w Twojej lokalizacji, który podczas diagnozy układu przeniesienia napędu stwierdzi, czy dwumasa w samochodzie jest sprawna. Jeśli chcesz skorzystać z naszej usługi, jaką jest

regeneracja koła dwumasowego

skontaktuj się z naszymi serwisantami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Częstochowa
  • regeneracja koła dwumasowego Częstochowa
regeneracja koła dwumasowego Częstochowa
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doświadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pełen zakres usług
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obsługa logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Aby skorzystać z naszych usług, w pierwszej kolejności musimy ustalić, czy Twoje

koło dwumasowe

jest już wymontowany z samochodu, czy też samochód może jeszcze jeździ. Jeżeli dwumasa jest już wyjęta z auta, najprostszym rozwiązaniem jest dostarczenie jej do naszego zakładu. Jeżeli jednak odległość na to nie pozwala, należy zamówić kuriera kontaktując się bezpośrednio z nami, ewentualnie istnieje także możliwość samodzielnego dostarczenia przesyłki z dwumasą do siedziby firmy kurierskiej, która w

Częstochowie

jest zlokalizowana przy ulicy Bór.

Jeżeli natomiast samochód jeszcze jeździ, istnieje kilka możliwości. Pierwszą z nich jest dostarczenie samodzielnie koła do siedziby naszej firmy, oczywiście po wcześniejszym zarezerwowaniu terminu, gdzie dokonamy demontażu koła dwumasowego i jego regeneracji, a później zamontujemy w samochodzie.

Jeżeli odległość jest zbyt duża, należy udać się w swojej miejscowości do serwisu samochodowego, tam zlecić demontaż dwumasy i zamówić kuriera bezpośrednio u nas. Jeżeli nie posiadasz zaufanego i rzetelnego warsztatu, proponujemy skontaktować się z nami, ponieważ w toku wieloletniej działalności na rynku motoryzacyjnym w Polsce, wybraliśmy do współpracy z nami ponad 150 warsztatów zlokalizowanych na terenie całej Polski i być może któryś z nich znajduje się blisko Twojego miejsca zamieszkania. W tym przypadku wystarczy odwiedzić tenże serwis, zlecić demontaż dwumasy i samodzielnie lub za pośrednictwem tego właśnie warsztatu zamówić kuriera, który dostarczy do nas

koło dwumasowe

i po

regeneracji

przywiezie je z powrotem do mechanika, który dwumasę w samochodzie zamontuje.

Jak widać logistyka naszych usług jest skonstruowana w ten sposób, aby było to maksymalnie łatwe i wygodne dla kierowcy. Wystarczy wstawić samochód do wybranego warsztatu, a całą obsługą regeneracji i transportu zajmiemy się my. W przypadku pytań i wątpliwości lub chęci umówienia terminu osobistej wizyty, prosimy o kontakt telefoniczny z naszymi serwisantami.
AQUARESS 2013