REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO MYŚLIBÓRZ

Regeneracja koła dwumasowego MyślibórzChcąc rozwiązać problemy z układem przeniesienia napędu w swoim samochodzie powinniśmy wybrać rozwiązanie pewne i sprawdzone. Z całą pewnością regeneracja koła dwumasowego spełnia te kryteria. Podczas naszych procesów technologicznych ze starej dwumasy wykorzystujemy jedynie obudowę, cały natomiast ośrodek podlega za każdym razem wymianie na elementy fabrycznie nowe.

Dzięki temu gwarancja, którą udzielamy wystawiana jest bez limitu kilometrów w okresie jej trwania. Wysoka jakość naszych usług skutkuje tym, że współpracujemy nie tylko z kontrahentami indywidualnymi, ale także z warsztatami samochodowymi i serwisami autoryzowanymi. Nasi odbiorcy to nie tylko Klienci krajowi, ale również zagraniczni. Oprócz kół dwumasowych regenerujemy także przekładnie kierownicze, pompy wspomagania, przekładnie ślimakowe oraz sprzęgła hydrokinetyczne.

Posiadamy bardzo dobrze wyposażony i nowoczesny park maszynowy, a nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem.

Regeneracja koła dwumasowego

w naszej firmie to pewność, że uzyskamy podzespół o walorach technicznych części fabrycznie nowej.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Myślibórz
  • regeneracja koła dwumasowego w Myśliborzu
regeneracja koła dwumasowego Myślibórz
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
W przypadku, gdy zamieszkujesz

Myślibórz

i swoje koło dwumasowe do regeneracji chciałbyś dostarczyć do naszego zakładu poprzez przywiezienie go do firmy kurierskiej współpracującej z nami, to informujemy, iż znajduje się ona w Szczecinie. Jadąc z Myśliborza do tego właśnie punktu należy dojechać do drogi S3 i kierować się w kierunku północnym do Szczecina. Odległość dzielącą Myślibórz i Szczecin to niecałe 80 kilometrów i pokonanie tej drogi nie powinno zająć więcej, niż około pięćdziesięciu minut. Opcja taka może być szczególnie korzystna, jeżeli zależy nam na czasie dostarczenia dwumasy do naszego zakładu centralnego.

Gdy zamówimy kuriera zbyt późno, aby przyjechał on jeszcze tego samego dnia, to będziemy zmuszeni niestety czekać do dnia kolejnego. Szczególnie w przypadku samochodów służbowych oczekiwanie takie może oznaczać straty dla firmy. Aby tego uniknąć

koło dwumasowe

można dostarczyć do wspomnianego wyżej punktu w Szczecinie.
AQUARESS 2013