REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO ZABRZE

Poniedziałek - piątek 8 - 16
sobota 10 - 14
niedziele i święta nieczynne

Regeneracja koła dwumasowego ZabrzeW przypadku, gdy zamieszkujesz Zabrze i regeneracja koła dwumasowego znajduje się centrum Twojego zainteresowania, z uwagi na konieczności wykonania tej operacji już teraz lub w najbliższym czasie w odniesieniu do Twojego samochodu, to zachęcamy Cię do dalszej lektury naszej strony, na której dowiesz się wielu istotnych rzeczy ważnych dla każdego kierowcy, którego dotknął problem z układem przeniesienia napędu.

Nasz zakład ma olbrzymie doświadczenie w realizacji

regenerowania

różnego rodzaju podzespołów samochodowych, a dwumasy są jednym z wiodących obszarów funkcjonowania naszego przedsiębiorstwa.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Zabrze
  • regeneracja koła dwumasowego Zabrze
regeneracja koła dwumasowego Zabrze
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Nie każdy kierowca o tym wie, a dotyczy to nawet nieco mniej doświadczonych mechaników, ale koła dwumasowe występują także w samochodach zasilanych benzyną. Pełnią w nich dokładnie takie same funkcje, czyli przyczyniają się do ochrony skrzyni biegów przed nadmiernym przeciążeniem i drganiami skrętnymi, zwiększają płynność zmiany biegów, a także zapobiegają temu, aby nadmierne wibracje generowane przez silnik i wspomniane drgania skrętne nie przenosiły się na karoserię samochodu.

Dwumasy w silnikach benzynowych mają być zbliżoną żywotność, która w niektórych przypadkach przekraczać może nawet 200 tysięcy kilometrów, a ich budowa jest identyczna. Niestety koła dwumasowe montowane w silnikach benzynowych dotykają dokładnie te same usterki i w takim samym stopniu ulegają one uszkodzeniu. Każde koło dwumasowe jest częścią mechaniczną, która ulega zużyciu i wyeksploatowaniu wraz z rosnącym przebiegiem samochodu. Każdy posiadacz samochodu wyposażonego w ten właśnie podzespół musi liczyć się faktem, że nie jest to element niezniszczalny i taki, który wystarczy do końca normalnej żywotności samochodu.

W dużym stopniu styl jazdy reprezentowany przez kierowcę ma wpływ na to, na jak długo fabrycznie zamontowane koło dwumasowe będzie w stanie realizować swoje funkcje, spośród których najważniejszą, przypomnijmy jest niwelacja drgań skrętnych i zapobieganie ich przenoszenia się na karoserię samochodu. Zbyt agresywny styl jazdy, częste i gwałtowne przyspieszanie i hamowanie, a także długotrwała jazda w korkach i przeciążenie samochodu poprzez przewożenie zbyt dużych obciążeń, ponad zalecane przez producenta samochodu, z całą pewnością przyczynią się do obniżenia trwałości każdego podzespołu w naszym aucie i dwumasa nie jest tutaj żadnym wyjątkiem. Tak więc, jeżeli

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim aucie powinna zostać wykonana, a ty zamieszkujesz

Zabrze

, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy udzielą wszelkich oczekiwanych przez Ciebie w tym zakresie informacji.
AQUARESS 2013