REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO GRUDZIĄDZ

Regeneracja koła dwumasowego GrudziądzNasz profesjonalny zakład świadczy różnego rodzaju usługi w branży motoryzacyjnej. Jeżeli zamieszkujesz Grudziądz, a

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim aucie jest konieczna zapraszamy do korzystania z naszych usług. Dwumasa musi zostać poddane wielu procesem technologicznym, a tu postaramy się w dużym uproszczeniu i skrócie to przedstawić. Otóż w pierwszej kolejności konieczne jest wykonanie inspekcji wizualnej i odpowiedź na pytanie, czy dwumasa kwalifikuje się do zregenerowania. Ze starego koła do dalszego wykorzystania nadaje się jedynie obudowa tego podzespołu i dlatego wszelkie uszkodzenia mechaniczne obudowy koło takie dyskwalifikują do dalszego wykorzystania. Następnym etapem jest rozłożenie całości na czynniki pierwsze i zastąpienie wszystkich bez wyjątku elementów znajdujących się wewnątrz koła na części fabrycznie nowe. Etap ten wymaga szczególnego podkreślenia, gdyż zawsze w przypadku każdego koła procedura ta jest realizowana.

Kolejny etap wiąże się z precyzyjnym złożeniem koła dwumasowego, dokonaniem szlifu powierzchni ciernej oraz co bardzo ważne wyważeniem dwumasy na specjalistycznej wyważarce. Ostatnich z tych etapów jest bardzo istotny, albowiem dwumasa podczas swojej pracy wiruje i jakiekolwiek nierówności w rozłożeniu masy mogłyby spowodować jej uszkodzenie, ewentualnie uszkodzenie innych sąsiadujących z nią elementów. Po dokonaniu wyważenia każde koło dwumasowe jest mierzone i sprawdzane pod kątem tego, czy ma identyczne parametry jak koło fabrycznie nowe. Dopiero po tym etapie koło może być wydane Klientowi. Jak wynika z tego krótkiego opisu, proces regeneracji koła dwumasowego jest dosyć złożony i wymagający nie tylko dużej wiedzy i umiejętności, ale również wykorzystania specjalistycznych maszyn i urządzeń, czego doskonałym przykładem może być wyważarka. Oprócz tego trzeba pamiętać, że

koła dwumasowe

przenoszą znaczne obciążenia i w związku z tym wszelkie komponenty i części zamienne muszą być wykonane z materiałów bardzo wysokiej klasy. Tak więc, jeżeli rozważasz regenerację dwumasy i zależy Ci na jakości, to z całą odpowiedzialnością polecamy korzystanie z naszych usług.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Grudziądz
  • regeneracja koła dwumasowego pod Grudziądzem
regeneracja koła dwumasowego Grudziądz
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Droga dzieląca Grudziądz i Bydgoszcz została zaznaczona kolorem niebieskim na naszej mapie tuż obok. Prawdopodobnie zdecydowana większość kierowców trasę tę zna doskonale, ale dla porządku i przejrzystości informację taką zamieszczamy. Jest to ważne z tego względu, że w Bydgoszczy i Toruniu zlokalizowane są punkty przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej. Może to być przydatna wiadomość dla osób chcących samodzielnie dostarczyć swój zapakowany podzespół bezpośrednio kurierowi, aby ten przywiózł przesyłkę do naszego zakładu centralnego i po

regenercji koła dwumasowego

odwiózł pod wskazany adres.

Zdecydowanie jednak polecamy dwa inne rozwiązania, masowo wykorzystywane przez naszych Klientów, a polegające albo na samodzielnym przyjeździe ze swoim podzespołem do naszego zakładu centralnego, albo zamówienie kuriera mogącego przyjechać pod dowolnie wskazany adres. Jeżeli nie masz zaufanego mechanika i nie wiesz, gdzie mógłbyś zdemontować Twój podzespół to zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy wskażą Ci godne zaufania i współpracujące z nami warsztaty zlokalizowane w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania. Dzięki temu cała operacja przebiegnie w sposób szybki i wygodny dla Ciebie.
AQUARESS 2013