REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO RUMIA

Poniedziałek - piątek 8 - 16
sobota 10 - 14
niedziele i święta nieczynne

Regeneracja koła dwumasowego RumiaW naszym zakładzie świadczymy szeroki wachlarz usług, natomiast

regeneracja koła dwumasowego

jest jedną z popularniejszych. Współczesne samochody są coraz powszechniej wyposażane w ten właśnie element. Dwumasy występuje w samochodach posiadających silniki zarówno diesla, jak i te zasilane benzyną. Podczas codziennej eksploatacji samochodu i rosnącego przebiegu koło dwumasowe ulega naturalnemu procesowi zużycia. Przeciętna żywotność dwumasy to około 200 tysięcy kilometrów. Jako kierowcy możemy okres ten wydłużyć poprzez rozsądne użytkowanie samochodu.

Otóż agresywny styl jazdy przyczynia się do skrócenia okresu żywotności koła dwumasowego. Zbyt agresywna jazda objawiająca się przeciążeniem samochodu lub popularnie nazywanym strzelaniem ze sprzęgła, z całą pewnością przyczynią się w sposób dosyć istotny do tego, że regeneracja koła dwumasowego w naszym aucie będzie musiała zostać wykonana dużo wcześniej, niż gdyby jeździć nieco spokojniej.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Rumia
  • regeneracja koła dwumasowego Rumia
regeneracja koła dwumasowego Rumia
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Odległość dzieląca

Rumię

i Gdańsk, gdzie przy ul Wodnika jest zlokalizowana współpracująca z nami firma kurierska jest niewielka, bo wynosi niewiele ponad 20 km. Otóż, aby z naszych usług skorzystać należy swoje koło dwumasowe do regeneracji dostarczyć bezpośrednio do naszego zakładu centralnego osobiście lub wykorzystując w tym celu firmę kurierską.

Jeżeli chodzi o tę właśnie możliwość, mamy możność samodzielnego zamówienia kuriera, który odwiedzi wskazaną lokalizację lub odwiedzić punkt przyjmowania kurier przesyłek naszej firmy kurierskiej osobiście. Jak wynika z mapy, dystans ten powinniśmy pokonać w niewiele ponad 20 minut, natomiast korzyści w postaci oszczędzania czasu, z punktu widzenia kierowcy, szczególnie samochodu firmowego mogą być znaczne.
AQUARESS 2013