KATOWICE - REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO - DWUMASY - WOJ. ŚLĄSKIE
Wszystkich tych, którzy zamieszkują

Katowice

lub dowolną sąsiednią miejscowość na terenie

województwa śląskiego

serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym warsztatem, choćby po to aby po rozmowie z naszym konsultantem mieć pełną wiedzę na temat

regeneracji koła dwumasowego

. Jeśli w Twoim aucie masz problemy z

dwumasą

z całą pewnością, a przynajmniej w zdecydowanej większości przypadków jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Jeżeli Twoje

koło dwumasowe

już jest wyjęte z pojazdu, możemy nawet tego samego dnia przysłać do Ciebie kuriera, tak abyś nie musiał dźwigać tego ciężkiego elementu na pocztę lub do siedziby firmy kurierskiej. Jeżeli Twój samochód jeszcze jeździ, a Ty nie wiesz do jakiego serwisu odstawić go na demontaż dwumasy, również zachęcamy do skorzystania z naszych usług - na terenie całego kraju współpracuje z nami ponad 150 profesjonalnych warsztatów - być może któryś z nich jest bliżej Ciebie, niż przypuszczasz.

  • łożysko w kole dwumasowym


Prosimy również pamiętać, że

regeneracja koła dwumasowego

to zadbanie tylko o jeden element układu przeniesienia napędu. Z dwumasą współpracuje także docisk i tarcza sprzęgła, a prawidłowe działanie umożliwia dodatkowo wysprzęglik.

Tak więc po demontażu skrzyni biegów konieczna jest inspekcja wizualna tarczy sprzęgła oraz sprawdzenie płaszczyzny docisku, a także kondycji wysprzęglika. Jeśli stan któregoś z tych elementów budzi nasze wątpliwości, lepiej jest na wszelki wypadek przesłać do nas razem z kołem dwumasowym także tarczę i docisk, a my dokonamy ich sprawdzenia. Jeśli będzie konieczność ich regeneracji dokonamy tej operacji, jeśli konieczności takiej nie będzie, to oczywiście zregenerujemy tylko dwumasę.

regeneracja koła dwumasowego Katowice


Czy warto kupić używane

koło dwumasowe
Znaczny odsetek klientów zainteresowanych tematyką, jaką jest

regeneracja koła dwumasowego

, dość często zadaje sobie pytanie, czy warto jest dokonywać tej naprawy, czy też może lepiej jest kupić nowe lub używane koło dwumasowe. O ile opcja zakupu nowej dwumasy może mieć w niektórych przypadkach swoje uzasadnienie, o tyle zakup używanego koła dwumasowego jest rozwiązaniem niezbyt właściwym. Wiąże się to z faktem, że używane części niezależnie, czy jest to koło, czy też może jakaś inna część podlegająca zużyciu w momencie jego zakupu ma już jakiś przebieg i tak właściwie nie mamy żadnej gwarancji, że część którą kupimy będzie w lepszym stanie, niż nasza dotychczasowa. Warto również wiedzieć i pamiętać, że koło dwumasowe z innego samochodu może być np. zdemontowane w sposób nieprawidłowy, co już rzutuje na jego dalsze ewentualne użytkowanie.

Dwumasa jest elementem wbrew pozorom dość wrażliwym i wszelkie zdarzenia typu demontaż młotkiem, czy też upadek z nawet niewielkiej wysokości narażają ją na duże ryzyko uszkodzenia wewnętrznego, czego oczywiście nie widać gołym okiem. Dodatkowo wilgoć i niesprzyjające warunki atmosferyczne (np. niewłaściwe jej przechowywanie) mogą spowodować jej niesprawność, czego też oczywiście nie jesteśmy w stanie stwierdzić na pierwszy rzut oka. Koszt regeneracji koła dwumasowego jest porównywalny z zakupem używki, a rozwiązanie takie jest nieporównywalnie dla nas korzystniejsze. Przede wszystkim na dwumasę regenerowaną otrzymujemy gwarancję, a do napraw używane są wyłącznie wysokiej jakości podzespoły (dokładnie te same, które montują producenci). Koniecznie powinniśmy też pamiętać, że wymiana koła dwumasowego wiąże się z demontażem skrzyni biegów, co już oznacza poniesienie pewnych, często niezbyt małych kosztów. Montując w naszym samochodzie używane koło dwumasowe, w razie jego usterki jesteśmy narażeni na koniecznoś
ć kolejnego demontażu skrzyni i ponoszenia po raz drugi tych samych kosztów. Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika jasno, że używki starczają na relatywnie krótko, a zdarzały nam się nawet przypadki, że po zamontowaniu używanego koła dwumasowego, samochód nie być nawet w stanie wyjechać z serwisu. Argumenty powyższe mówią same za siebie – jeśli interesuje Cię rozwiązanie problemu z dwumasą, to znaczy, że tak właściwie masz tylko dwa rozsądne rozwiązania: zakup części nowej (niestety w niektórych przypadkach oznacza to bardzo wysokie koszty) lub regenerację dwumasy, którą masz w swoim aucie.

koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż w Katowicach
Nasz zakład oferuje regenerację wielu podzespołów samochodowych, w tym także tzw. kół dwumasowych, zwanych potocznie dwumasami.

Zapraszamy klientów indywidualnych oraz serwisy samochodowe oraz klientów flotowych z terenu całej Polski – bez znaczenia pozostaje z jakiej części kraju jesteś, albowiem wszystkich Klientów obsługujemy według tego samego standardu.

Regeneracja koła dwumasowego

powinna być i niestety jest to faktem, wykonana równolegle
z inspekcją tarczy sprzęgła i docisku, ponieważ zużyte te właśnie elementy mogą przyczynić się
do szybkiego zużycia koła dwumasowego - nawet, jeśli kupimy fabrycznie nowe!

JEŻELI ZAMIESZKUJESZ

KATOWICE

LUB INNE MIEJSCOWOŚCI NA TERENIE
WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO ZACHĘCAMY CIĘ DO KONTAKTU Z NAMI.

Nasze usługi polecamy wszystkim zainteresowanym zamieszkującym miasta:

Cieszyn, Żory, Kłomnice, Bytom, Wodzisław-Śląski, Racibórz, Będzin, Kuźnia-Raciborska, Miasteczko-Śląskie, Jastrzębie-Zdrój, Myszków, Jaworzno, Dąbrowa-Górnicza, Kłobuck, Rybnik, Pszczyna, Sosnowiec, Zabrze, Katowice, Mikołów, Czechowice-Dziedzice, Skoczów, Tarnowskie-Góry, Knurów, Chorzów, Krzepice, Szczekociny, Tychy, Zawiercie, Koziegłowy, Żywiec, Toszek, Gliwice, Lubliniec, Częstochowa, Bielsko-Biała, Bieruń


Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.


Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.

Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.

Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.

Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.

24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.

Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.


Mamy świadomość, że niektórym klientom zależy bardzo na czasie i chcieliby oni dostarczyć koło dwumasowe do regeneracji w naszej firmie, jak najszybciej. Taka możliwość również istnieje – swoją dwumasę można przywieźć do nas osobiście, ewentualnie do siedziby firmy kurierskiej w Katowicach, która mieści się przy ulicy Tadeusza Kościuszki. Przed takim jednak rozwiązaniem niezbędny jest kontakt telefoniczny z nami celem ustalenia szczegółów regeneracji. Dla ułatwienia mieszkańcom miejscowości w województwie śląskim podajemy orientacyjne odległości z wybranych lokalizacji do punktu nadawania przesyłek w Katowicach.Gliwice – Katowice

, ok. 32 km,

Zabrze – Katowice

, ok. 40 km

Sosnowiec - Katowice

, ok. 15 km

Tychy - Katowice

, ok. 19 km

Chorzów - Katowice

, ok. 12 km

Rybnik - Katowice

, ok. 52 km

Częstochowa - Katowice

, ok. 80 km

Bielsko-Biała - Katowice

, ok. 60 km

AQUARESS 2013