REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO GOLENIÓW

Regeneracja koła dwumasowego GoleniówWiele podzespołów samochodowych po osiągnięciu określonego przebieg przebiegu wymaga interwencji specjalistów. Regeneracja koła dwumasowego może być tego bardzo dobrym przykładem. Orientacyjna żywotność, czyli przebieg jaki możemy uzyskać na fabrycznie nowym kole dwumasowym, to około 200 tysięcy kilometrów. Oczywiście do naszego zakładu trafiały dwumasy z przebiegiem znacznie niższym, jak i również takie, gdzie był on znacznie większy. Wynika to ze stylu jazdy kierowcy. Spokojna jazda i rozsądne użytkowanie samochodu przyczynia się do tego, że wszystkie nasze podzespoły wystarczą na dłużej, dzięki czemu nie będziemy musieli zbyt często ponosić kosztów napraw.

Z kolei agresywny styl jazdy wpływa na przyspieszone wyeksploatowanie wszystkich podzespołów i koła dwumasowego również to dotyczy. Tak więc, jeżeli zależy nam na minimalizowaniu wydatków związanych z naprawami poszczególnych podzespołów, to unikajmy agresywnego stylu jazdy, gdyż cierpi na tym nie tylko portfel kierowcy, ale również większość podzespołów samochodu.

Regeneracja koła dwumasowego

przywraca tej części walory i sprawność techniczną podzespołu fabrycznie nowego.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Goleniów
  • regeneracja koła dwumasowego w Goleniowie
regeneracja koła dwumasowego Goleniów
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Jeżeli zamieszkujesz

Goleniów

i swoją dwumasę do regeneracji chciałbyś dostarczyć samodzielnie kurierowi, który z kolei przywiezie ją do naszego zakładu centralnego, to informujemy, iż taka możliwość istnieje. Na mapie kolorem niebieskim zaznaczyliśmy drogę dzielącą Goleniów i Szczecin, gdzie punkt przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej jest zlokalizowany. Odległość dzieląca te dwa punkty to niecałe 50 kilometrów i jej pokonanie powinno zająć około pół godziny. Rozwiązanie takie może być dobrym wyjściem szczególnie dla posiadaczy samochodów firmowych, gdzie każde opóźnienie lub wydłużenie czasu naprawy może oznaczać straty finansowe dla firmy.

Samodzielne wizyta w firmie kurierskiej ma tę zaletę, że już na drugi dzień koło dwumasowe będzie w naszym zakładzie centralnym, a my zajmiemy się jego regeneracją. Może to mieć szczególne znaczenie wtedy, gdy złożymy zlecenie na realizację usług zbyt późno, aby jeszcze tego samego dnia mógł odwiedzić nas kurier.
AQUARESS 2013