REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO KROSNO ODRZAŃSKIE

Regeneracja koła dwumasowego Krosno Odrzańskie

?

Tak, oczywiście jest to jak najbardziej możliwe i wykonalne, a co więcej w przypadku niektórych modeli samochodów oprócz zwykłej standardowej dwunastomiesięcznej gwarancji możemy udzielić przedłużoną, aż na dwa lata, oczywiście bez żadnego limitu przejechanych kilometrów. W naszym zakładzie dokonujemy całkowitej rekonstrukcji trafiających do nas kół dwumasowych, a określenie takie jest dużo bardziej precyzyjne i w lepszy sposób, niż określenie regeneracja, oddaje istotę i zakres usług. Tak na dobrą sprawę, ze starej dwumasy do dalszego wykorzystania podczas procesów technologicznych nadaje się jedynie jej budowa.

Oczywiście koniecznym tego warunkiem jest to, aby nie była ona w żaden sposób uszkodzona, a przede wszystkim nie była pęknięta, przetarta i aby nie była odkształcona. Wszystkie znajdujące się we wnętrzu koła dwumasowego elementy, które odpowiadają za jego prawidłowe działanie w przypadku każdego koła wymieniane na są na fabrycznie nowe. Szczególnie warto podkreślić to, że po rozebraniu koła dwumasowego na czynniki pierwsze nie zastanawiamy się, czy któreś jego elementy mogłyby nadawać się do dalszego wykorzystania. Zmęczenie materiału i jego życie powodują, że aby

regeneracja koła dwumasowego

miała jakikolwiek sens, należy wymienić bezwzględnie całe jego wnętrze. Dzięki temu mamy sto procent pewności, że dwumasa po opuszczeniu naszego zakładu będzie służyła użytkownikowi samochodu wiele lat, tak samo jakby kupił nowe koło dwumasowe od producenta.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Krosno Odrzańskie
  • regeneracja koła dwumasowego pod Krosnem Odrzańskim
regeneracja koła dwumasowego Krosno Odrzańskie
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka
Ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Nie wszyscy wiedzą, a dotyczy to szczególnie użytkowników indywidualnych, że dwumasy wykorzystywane są również samochodach posiadających silniki benzynowe i pełnią w nich dokładnie taką samą rolę, jak w dieslach, czyli tłumią drgania, czy też chronią skrzynię biegów przed jej nadmiernym przeciążeniem, wpływają korzystnie na życie paliwa i dodatkowo sprawiają, że zmiana biegów następuje sposób bardziej płynny, niż przy zastosowaniu klasycznego sprzęgła. W silnikach benzynowych przebiegi uzyskiwane przez koła dwumasowe są podobne i kształtują się przeciętnie w granicach około dwustu tysięcy kilometrów. Na dystans ten niebagatelny wpływ ma sposób, w jaki jeździmy.

Auta osobowe, które wykorzystujemy na co dzień, nie są przystosowane do agresywnej jazdy. Ruszanie spod świateł z piskiem opon, czy przeciążenie auta z całą pewnością przyczynią się do obniżenia żywotności każdego podzespołu, a koło dwumasowe nie jest w tym zakresie żadnym wyjątkiem. Aby regeneracja wystarczyła na jak najdłuższy okres czasu należy o tym właśnie pamiętać i jeździć w normalny sposób, bez zbytniego przeciążenia samochodu pod względem przewożonego obciążenia, jak i stylu jazdy. W silniku benzynowym koła dwumasowe charakteryzują się takimi samymi usterkami, jak w przypadku diesla. W sytuacji, gdy zamieszkujesz

Krosno Odrzańskie

i

regeneracja koła dwumasowego

w najbliższym czasie powinna zostać wykonana w Twoim samochodzie, proponujemy Ci skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat tego, w jaki sposób możemy wykonać omawianą na naszej stronie usługę.
Na zamieszczonej obok mapie przedstawiliśmy najkrótszą drogę dojazdową, która dzieli Krosno Odrzańskie od Zielonej Góry. Piszemy o tym dlatego, że niektórzy kierowcy, szczególnie gdy kurier będzie mógł przyjechać dopiero nazajutrz, chcieliby przyspieszyć czas trwania całej operacji i samodzielnie przyjechać z paczką z zapakowanym kołem dwumasowym do punktu nadawania przesyłek współpracującej z nami firmy spedycyjnej. Jest ona zlokalizowana w Zielonej Górze, a droga jak widzimy nie jest zbyt długa, bo jest to niecałe czterdzieści kilometrów, a jej pokonanie nie powinno zająć więcej, niż około od czterdziestu do czterdziestu pięciu minut. Jadąc od Krosna Odrzańskiego, najprościej będzie udać się drogą numer dwadzieścia dziewięć w kierunku Zielonej Góry i tuż przed nią skręcić w lewo w drogę numer trzydzieści dwa, która niemalże zaprowadzi nas bezpośrednio do punktu docelowego.

Zanim jednak decydujemy się na takie rozwiązanie, konieczny jest kontakt telefoniczny z nami w celu autoryzacji nadawanej paczki, a oprócz tego koniecznie trzeba zwrócić uwagę, w jaki sposób będzie zapakowana przesyłka. Mamy tutaj na myśli w szczególności to, by koło dwumasowe nie miało możliwości przemieszczania się wewnątrz pudełka podczas transportu, co mogłoby niestety dodatkowo jeszcze przed regeneracją je uszkodzić. Do tego celu najlepszym rozwiązaniem będzie użycie specjalnej folii bąbelkowej lub zwykłego papieru i tektury, dzięki którym można dokładne zabezpieczyć koło przed możliwością swobodnego przesuwania się w trakcie transportu.
AQUARESS 2013