REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO CHOJNICE

Poniedziałek - piątek 8 - 16
sobota 10 - 14
niedziele i święta nieczynne

Regeneracja koła dwumasowego ChojniceW przypadku, gdy obawiamy się, że mamy problem ze sprzęgłem, w pierwszej kolejności powinniśmy odwiedzić warsztat samochodowy i wykonać diagnostykę tego układu.

Regeneracja koła dwumasowego

nie zawsze bowiem będzie konieczna do wykonania, gdy zaobserwujemy niepokojące objawy. Mogą one mieć źródło w zupełnie innym podzespole. Oczywiście ocena sprzęgła i diagnostyka na telefon nie jest możliwa, niemniej jednak możemy zwrócić uwagę na kilka czynników, zwiększających ryzyko, tego że to właśnie dwumasa stanowić może problem. Pierwszym czynnikiem jest przebieg samochodu. Koło dwumasowe podlega procesowi naturalnemu zużycia i jeżeli auto ma przebieg zbliżony do około 200 tysięcy kilometrów, to znaczy, że dwumasa z całą pewnością jest już w jakimś stopniu w wyeksploatowana. Gdy dodatkowo zauważymy metaliczne odgłosy dobiegające z okolicy skrzyni biegów i silnika podczas pracy auta na wolnych obrotach, a odgłosy te zmieniają swoje nasilenie w momencie wciskania i puszczanie sprzęgła, a hałasy są także odczuwalne podczas włączanie i gaszenia silnika i gdy mamy wrażenie nadmiernych drgań karoserii, to objawy te mogą uprawdopodobnić fakt, że to właśnie dwumasa jest źródłem naszych obaw.

Na szczęście jednak regeneracja koła dwumasowego i innych elementów tworzących układ sprzęgła usuwa całkowicie zaistniały problem i pozwala cieszyć się przez długi okres sprawnym autem w zakresie układu sprzęgła. Wszelkie szczegółowe informacje udzielimy podczas kontaktu z naszymi specjalistami pod podanym na stronie numerem telefonu.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Chojnice
  • regeneracja koła dwumasowego Chojnice
regeneracja koła dwumasowego Chojnice
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Regeneracja koła dwumasowego wymaga go dostarczenia do naszego zakładu centralnego. W tym zakresie są różne możliwości. Na mapie umieszczonej tuż obok przedstawiliśmy drogę, która dzieli

Chojnice

i ul. Wodnika w Gdańsku, gdzie jest zlokalizowany punkt przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej. Wspominamy o tym, ponieważ jednym z wariantów skorzystania z naszych usług jest samodzielne dostarczenie swojej dwumasy do tego właśnie punktu.

Oczywiście o wiele prostsze jest zamówienie kuriera, który odwiedzi Państwa w dowolnie wybranej lokalizacji, którą także może być warsztat realizujący demontaż i montaż koła na potrzeby naszych zabiegów.
AQUARESS 2013